hidden

ثبت سفارش طراحی سایت چرا ایفانت قابل اعتماد است چرا ایفانت ؟ نمونه کارهای طراحی سایت قیمت و هزینه طراحی سایت

چرا مرکز طراحی سایت ارزان ایفانت مناسب ترین انتخاب برای شماست؟

 

طراحی سایت ارزان

tickشما با یک شرکت کاملا متخصص کار می کنید.

دارای یک تیم کاملا متخصص و بهره وری از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا

طراحی وب سایت یک حرفه کاملا تخصصی می باشد و اگر طراحی سایت خود را به افراد غیر متخصص بسپارید هزینه و وقت خود را هدر داده اید .

چون وب سایتهای غیر حرفه ای علاوه بر اینکه بازدیدی برای سایت شما کسب نمی کنند باعث کاهش اعتبار شما نیز خواهند شد . مرکز طراحی وب سایت ایفانت با سالها تجربه و تیم متخصص کیفیت وب سایتهای شما را تضمین می نماید .

 
طراحی وب سایت ارزانtick شما با یک شرکت با تجربه کار می کنید .

دارای 8 سال تجربه و 700 قرارداد با شرکت های ایرانی و خارجی

مرکز طراحی وب سایت ایفانت دارای تعداد بسیار زیادی نمونه کار در سراسر ایران و خارج از کشور می باشد . برای مشاهده نمونه کارها می توانید به صفحه ی نمونه کارها مراجعه نمایید .

 

 طراحی سایتtick در هزینه هایتان صرفه جویی می کنید .

به صرفه ترین و مناسب ترین قیمت های طراحی سایت در ایران

تعرفه های مرکز طراحی سایت ارزان ایفانت یک پنجم الی یک دهم تعرفه های سایر مراکز طراحی وب سایت است . تعداد سفارشات بالا و تجربه ی مرکز طراحی سایت ایفانت موجب گردیده تا با کاهش هزینه و افزایش کیفیت خدمتی ارزنده به مشتریان ارائه دهد و موجب افزایش تعداد مشتریان خود شود .


تفاوت ما با سایر مراکز طراحی سایت ارزان قیمت که شعار آنها ارزان بودن قیمت میباشد در این است که اکثر این مراکز بسته هایی را برای شما آماده می کنند و آن را با هزینه ی نسبتا کمی به شما میفروشند و شما حق انتخابی در طرح و قالب و امکانات و سایر موارد دیگر سایت خود نخواهید داشت .

اما مرکز طراحی وب سایت ایفانت سایت درخواستی شما که کاملا از نظر قالب و گرافیک و امکانات و ... طبق درخواست شماست را با هزینه ای حتی کمتر از این مراکز طراحی می نماید و این وجه تمایز مرکز طراحی وب سایت ایفانت با سایر مراکز است.

 طراحی وب سایتtick با یک شرکت معتبر و معتمد کار می کنید.

دارای تمامی مجوزهای لازم در تجارت الکترونیک و خدمات وب

شرکت ایفانت فعالیتهای خود را مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک انجام می دهد .

این مرکز بر خلاف سایر مراکز که توسط اشخاص اداره میشوند و معتبر نیستند یک شرکت کاملا معتبر با نام شرکت داده پردازان ایفانت به شماره ثبت 11072 می باشد .


وب سایت ما در سایت ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران ثبت گردیده است , دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت , معدن و تجارت می باشد و در طی سالهای اخیر تلاش زیادی در کسب اعتبار و اعتمادسازی در محیط وب نموده است .

همچنین در جهت افزایش اعتمادسازی و آسودگی خیال مشتریان هزینه طراحی پس از پایان کار و تحویل وب سایت دریافت می گردد و در ابتدای کار فقط وجه کمی بابت تایید سفارش و اطمینان از قطعی بودن سفارش اخذ می شود.

طراحی سایت ارزان و حرفه ای حق شماست.

بنابراین ما در کنار شما هستیم تا بهترین خدمات طراحی وب سایت ارزان و حرفه ای را دریافت کنید.

شرکت ایفانت ارائه دهنده خدمات طراحی سایت در اراک , تهران و سراسر ایران است . دارای دفتر رسمی در استان مرکزی و تهران است و بصورت آنلاین با اخذ قرارداد رسمی به تمام شهرهای ایران و حتی خارج از کشور نیز خدمات طراحی سایت ارائه می دهد .

مشخصات نویسنده