hidden

ثبت سفارش طراحی سایت چرا ایفانت قابل اعتماد است چرا ایفانت ؟ نمونه کارهای طراحی سایت قیمت و هزینه طراحی سایت

برای اینکه در بازار اینترنتی موفق باشید باید مراحل زیر را انجام دهید

آماده سازی محصول و خدمات قابل ارائه
طراح یک وب سایت حرفه ای برای ارائه ی این خدمات

تنظیم کردن یک برنامه برای توسعه در امر تجارت اینترنتی

در برنامه تجارت اینترنتی خود تمامی مراحل فوق را می بایست کامل اجرا کنید چرا که هر کدام نقش مهمی را بازی می کنند و عدم اجرای هر مرحله درصد موفقیت را کاهش می دهد.

مرحله اول: ساخت و تولید محصول
اولین قدم تولید یک محصول و یا ارائه یک خدمت است شاید در ظاهر کاری آسان بنظر برسد اما اینگونه نیست. در واقع باید شما محصول یا خدمتی ارائه کنید که متمایز باشد و دیگران کمتر بتوانند این محصول و یا خدمت را ارائه دهند. بسیار مهم است که قبل از ارائه یک محصول و یا خدمت آن را در جامعه نیازسنجی کنید و میزان احتیاج مردم به آن را بسنجید.

مرحله دوم: طراحی وب سایت ویژه
طراحی وب سایت متفاوت و ویژه گام بعدی است. در طراحی سایت خود می بایست طرح گرافیکی زیبا و متناسب با سازمان بر اساس فاز تحلیل، تهیه متون متناسب و حرفه ای، برنامه نویس و خلق یک سامانه پویا برای مدیریت وب سایت و مبتنی بر استانداردهای موتورهای جستجوگر، بهینه سازی سایت بر اساس آخرین تکنیک های موتورهای جستجوگر، معرفی به موتورهای جستجو و تدوین یک استراتژی مدون تبلیغات و بازاریابی اینترنتی، توجه کامل داشته باشید.

مرحله سوم: تدوین یک برنامه استراتژیک بازاریابی اینترنتی
گام آخر تدوین یک استراتژی کوتاه مدت و بلند مدت بازاریابی اینترنتی است. قطعاً بدون این گام ما در کسب و کار آنلاین توفیقی نخواهیم داشت. در استراتژی کوتاه مدت شما می توانید از تبلیغات کلیکی گوگل، بنرهای تبلیغاتی و کسب رتبه های بالا در موتورهای جستجو و مواردی از این دست اقدام کنید. در استراتژی بلند مدت نیز باید از مواردی از قبیل شرکت در وب سایت های شبکه احتماعی از قبیل فیس بوک، درج مقالات در وب سایت های مختلف و ... استفاده نمود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید