hidden

 

ثبت سفارش طراحی سایت چرا ایفانت قابل اعتماد است چرا ایفانت ؟ نمونه کارهای طراحی سایت قیمت و هزینه طراحی سایت

 

 

 

گرافیک سایت از نظر روانشناسی

 

 

گرافیک سایت از نظر روانشناسی, گرافیک سایت

 

 

 

 نتایج تحقیقات روانشناسان نشان میدهد که لحظات ابتدایی برخورد با هرچیزی تاثیر بسیار زیادی نسبت به ادامه برخورد خواهد داشت. همانگونه که شرکتهای مختلف در دفاتر و کارخانه های خود از طراحی دکوراسيونهای بسيار گرانقيمت بهره استفاده میکنند تا مشتری را در نگاه اول جذب کرده و آن را به خریدار تبدیل نمایند.

 

 

 

 

 

 

یک وب سایت نیز میتواند با ظاهر خود مشتری را در نگاه اول جذب کرده و آن را به خریدار تبدیل نماید البته انجام این کار به این سادگی ها هم نخواهد بود و شامل نکات کوچک و بزرگ بسیاری میباشد. هنگامی که خریدار در نگاه اول جذب سایت شما شود در سایت شما با اشتیاق بیشتری به دنبال کالا و خدمات مورد نیاز خود خواهد گشت و همین مسئله سبب افزایش شانس شما برای فروش خواهد شد.


 

 

 

 

 

توجه داشته باشید که در جهان اینترنت، توزیع تجارت وبازاریابی خود را با ظاهری زیبا و متمایز از سایرین ارائه دهید زیرا این متمایز بودن و تنوع باعث جلب توجه مشتری شده و مشتری به سرعت نسبت به وجود تغییرات در شما نسبت به سایرین آگاه شده و در انتخاب آن برای خرید از بین چند شرکت ، شانس شما افزایش خواهد یافت.

 

 

 

 

 

از نظر روانشناسان ، رنگ بندی در وب سایت بسیار مهم است . استفاده از رنگ های آرامش بخش و لطیف بسیار کاربردی تر از رنگ های تیره و غم انگیز است . هرچه مشتری از ترکیب رنگ بندی سایت شما بیشتر لذت ببرد بیشتر شیفته وب سایت شما خواهد شد بنابراین هرچه رنگ بندی سایت شما بهتر باشد به میزان فروش شما کمک بیشتری خواهد نمود.

 

 

 

 

 

استفاده از تصاویر میتواند کمک بزرگی به گرافیک سایت شما نماید ، هرچه گرافیک شما بهتر باشد شانس شما نیز بیشتر خواهد شد ، البته باید در نظر داشته باشید که اولا استفاده از تصاویر زیاد باعث به هم خوردن نظم صفحه شما نشوند ، دوما تصاویر باعث کاهش سرعت لود صفحه شما نشوند زیرا اگر سرعت لود شما کاهش پیدا نماید به هیچ وجه تاثیر خوبی در سایتتان مشاهده نخواهید کرد حتی به قیمت افزایش گرافیک.

 

 

 

خدمات طراحی سایت ارزان و طراحی وب سایت حرفه ای با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت توسط شرکت طراحی سایت ایفانت برای اولین بار در ایران ارائه می شود

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید