hidden

 

ثبت سفارش طراحی سایت چرا ایفانت قابل اعتماد است چرا ایفانت ؟ نمونه کارهای طراحی سایت قیمت و هزینه طراحی سایت

 

 

 

افزودن صدا به سایت از طریق HTML

 

 

افزودن صدا به سایت از طریق HTML , افزودن صدا

 

 

 

استفاده از HTML به شما کمک میکند تا به راحتی صدای مورد نظر خود را به وب سایت اضافه نمایید. با استفاده از اچ تی ام ال به ویژه اچ تی ام ال 5 به راحتی میتوانید صدا ( موسیقی و ... ) مد نظر خود  را به وب سایت اضافه کرد و سخت ترین کار در این زمینه ، اطمینان حاصل کردن از پخش صدا در مرورگرهای مختلف است.

 

 

 

 

 

اصلی ترین مزیت استفاده از HTML5  این است که شما می توانید صدای مد نظر خود را با استفاده از برچسب ها در سایت قرار داده و سپس مرورگر به درستی صدا را لود خواهد کرد ، درست مانند اینکه شما یک تصویر را با استفاده از عنصر IMG  نمایش داده باشید.

 

 

 

 

 

برای افزودن صدا به سایتتان نیاز به یک فایل صوتی دارید. بهتر است برای ضبط فایل از پسوند mp3  استفاده کنید تا  تمامی مرورگرها از آن پشتیبانی کنند.


 

 

 

همچنین می توانید از یک مبدل بر روی Vorbis.com  استفاده نمایید. فایل های با پسوند mp3 از امنیت بیشتری نیز برخودار هستند و این موضوع به علاوه پشتیبانی تمام مرورگرها از آن میتواند شما را مجاب به استفاده از آن نماید.

 

 

 

 

 

ابتدا فایل های صوتی ای را که میخواهید در سایت اجرا نمایید در داخل عنصرAUDIO  آپلود کنید سپس از طریق تگ های html اقدام به پخش آن در وب سایت خود نمایید .
 

 

 

خدمات طراحی سایت ارزان و طراحی وب سایت حرفه ای با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت توسط شرکت طراحی سایت ایفانت برای اولین بار در ایران ارائه می شود

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید