hidden

 

ثبت سفارش طراحی سایت چرا ایفانت قابل اعتماد است چرا ایفانت ؟ نمونه کارهای طراحی سایت قیمت و هزینه طراحی سایت

 

 

 

اهمیت صفحه اصلی وب سایت
اهمیت صفحه اصلی وب سایت , صفحه اصلی سایت

 

 

 

 

 

 

 

برای خوانندگان وب سایت شما قطعا طراحی صفحه اصلی تان عمیق تر از صفحات دیگر بوده و جلب توجه بیشتری خواهد داشت.
از نظر خوانندگان وب سایت شما ، میان صفحه اصلی سایتتان با سایر صفحات سایتتان تفاوت هایی وجود دارد زیرا قطعا صفحه اصلی سایت شما است که در برخورد اول با بازدیدکننده مورد بازدید و ارزیابی قرار میگیرد.

استراتژی های خاصی برای قوی کردن صفحه اصلی وجود دارد که در زیر به مهمترین موارد آن ها اشاره میکنیم :انیمیشن و گرافیک قوی
لینک ورود به سایت
بخش بندی های مناسب
در دسترس بودن بخش های مختلف سایت
نظم و رنگ بندی مناسب در صفحه اصلی
ناوبری صفحه اصلی

ناوبری صفحه اصلی وب سایت شما از تمامی صفحات شما مهمتر و با ارزش تر است ، هرچه ناوبری صفحه اصلی شما بیشتر باشد در جذب بازدیدکنندگان موفق تر خواهید بود.
هرچقدر هم که سایت شما بزرگ و گسترده باشد باید از ناوبری خوبی برخودار باشد تا بازدیدکننده به راحتی اطلاعات مد نظر خود را بدست آورد.تعیین هدف در صفحه اصلی اطلاعات


اهداف اصلی خود را در صفحه اصلی سایتتان به اطلاع بازدید کننده برسانید تا مخاطبان بدانند اهداف شما چیست و آیا میتوانند نیازهای خود را در سایت شما مرتفع کنند یا خیر.نظم صفحه اصلیهرچه صفحه اصلی سایت شما منظم تر باشد جذاب تر است . از مطالب بیهوده استفاده نکنید و سعی کنید از بهم ریختگی صفحه اصلی سایتتان جلو گیری کنید زیرا هرچه صفحه اصلی شما منظم تر باشد بازدیدکننده را بیشتر به خود جذب مینماید.


 

 

خدمات طراحی سایت ارزان و طراحی وب سایت حرفه ای با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت توسط شرکت طراحی سایت ایفانت برای اولین بار در ایران ارائه می شود

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید