hidden

 

ثبت سفارش طراحی سایت چرا ایفانت قابل اعتماد است چرا ایفانت ؟ نمونه کارهای طراحی سایت قیمت و هزینه طراحی سایت

 

 

 

معایب استفاده از فلش

 

 

 

معایب استفاده از فلش ,استفاده از فلش

 

 

 

 

کاهش سرعت لود صفحهاستفاده از فلش باعث میشود که سرعت بارگذاری سایت شما به شدت کاهش یابد زیرا حجم فایل های فلش بسیار سنگین است و این مسئله برای سرعت لود صفحه شما مشکلاتی را ایجاد خواهد کرد . اصولا کاربران صبر و تحمل زیادی نداشته و منتظر نمیمانند تا سایت شما بارگذاری شود ، سایت شما را بسته و به سایر سایت ها مراجعه خواهند نمود.
عدم وجود ناوبری
تقریبا تمامی مرورگرها از فلش پشتیبانی کرده و آن را تحت پوشش قرار میدهند اما با این حال اکثر مردم توانایی ایجاد ناوبری وب سایت در زمانی که از فلش استفاده میکنند را ندارند. سیستم های ناوبری فلش به طور معمول از برخی از روش هایی استفاده میکنند که مردم آگاهی چندانی از آن ندارند به همین دلیل است که استفاده از فلش باعث از بین رفتن ناوبری وب سایت شما خواهد شد.

تبلیغاتی بودن فلش
اکثر تبلیغاتی که در اینترنت وجود دارد با استفاده از فلش طراحی میشود به همین دلیل است که مردم در برخورد با فلش ناخودآگاه حس میکنند که در یک سایت تبلیغاتی وارد شده اند.
این مسئله ممکن است برای شما مشکل ساز باشد زیرا ممکن است کاربران تصور کنند که سایت شما فقط یک سایت پر زرق و برق است و از نظر اطلاعات و محتوا قوی نخواهد بود.عدم وجود دکمه برگشتیکی از اصلی ترین اصول اولیه ناوبری ، وجود دکمه برگشت است اما هنگامی که شما وارد یک وب سایت فلش میشوید غالبا دکمه برگشتی وجود نداشته و یا این دکمه کار افتاده است و شما نمیتوانید به صفحه قبلی که در آن قرار داشته اید بازگردید. این مسئله اصلا احساس خوبی را در کاربر به وجود نخواهد آورد زیرا کاربران همیشه دوست دارند به راحتی به صفحات قبلی که از آن بازدید کرده اند باز گردند.
 

 

خدمات طراحی سایت ارزان و طراحی وب سایت حرفه ای با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت توسط شرکت طراحی سایت ایفانت برای اولین بار در ایران ارائه می شود

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید