hidden

 

ثبت سفارش طراحی سایت چرا ایفانت قابل اعتماد است چرا ایفانت ؟ نمونه کارهای طراحی سایت قیمت و هزینه طراحی سایت

 

 

 

انتشار DesignPad برای iPad

 

 

انتشار DesignPad برای iPad , دیزاین پد

 

 

 

 

 

 

به تازگی یک نسخه پیش نمایش از برنامه DesignPad برای طراحی شبکه مبتنی بر آی پد به وجود آمده و در اختیار کاربران قرار گرفته است. DesignPad به صورت رایگان در دسترس مردم قرار گرفته است و به مردم اجازه می دهد تا به طراحان مشتاقی که سعی میکنند پوسته های مختلف و طرح های جدید از طریق حرکات لمسی طراحی کنند به راحتی به طراحی پرداخته و نیازهای خود را مرتفع سازند. قالب های از پیش تعریف شده ای که می تواند سفارشی باشد برای تبلیغات، پوستر، خبرنامه ها ، روزنامه ها و مجلات میتواند از این برنامه استفاده نماید .
 

 

 

 

DesignPad ، ارائه روش جدیدی برای طراحیاین طرح را می توان توسط توییتر و یا ایمیل به اشتراک گذاشته و یا برای طراحی بیشتر به برادر بزرگ خود کوارک اکسپرس 9، نقل مکان کرد.

DesignPad با توانایی خود به سرعت آزمایش شده و با پوسته های مختلف و ایجاد طیف گسترده ای از طرح های نهایی، "یک رویکرد کاملا جدید برای طراحی به وجود آورده است."


 

 

 

 

 

 

DesignPad علاوه بر این که ابزاری برای حرفه ای هاست میتواند به افراد کم تجربه و علاقه مند به طراحی کمک کند تا طرح های مد نظر خود را طراحی کرده و از آن لذت ببرند.
 

 

 

 

رنگ، کنترل تاری

در این برنامه رنگ و کنترل بر روی جعبه و فریم نیز وجود دارد، کپی متن و قابلیت چسباندن، توانایی انتخاب های آنلاین تصاویر رایگان نیز از سایر خدمات این برنامه است. طرح بندی سفارشی را نیز می توان برای استفاده مجدد و ذخیره اطلاعات از ویژگی های آن دانست همچنین قابلیت های swip و تغییر اندازه تصاویر، و گزینه ای برای اضافه کردن عکس پس زمینه و یا افزودن تصویر به متن و همچنین جعبه های شناور از دیگر ابزار و امکانات این برنامه کاربردی است.
خدمات طراحی سایت ارزان و طراحی وب سایت حرفه ای با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت توسط شرکت طراحی سایت ایفانت برای اولین بار در ایران ارائه می شود

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید