hidden

ثبت سفارش طراحی سایت چرا ایفانت قابل اعتماد است چرا ایفانت ؟ نمونه کارهای طراحی سایت قیمت و هزینه طراحی سایت

 

پسوند های استاندارد برای استفاده تصاویر آنلاین
پسوند های استاندارد برای استفاده تصاویر آنلاین , پسوند تصاویر آنلایناصلی ترین مسئله گرافیکی در وب سایت ، تصاویر است. تصاویر مورد استفاده در یک وب سایت رابطه مستقیمی با گرافیک وب سایت داشته و هرچه کیفیت تصاویر بالاتر باشد کیفیت گرافیک وب سایت نیز بالاتر خواهد بود.

 

 

 

 

اما قطعا مطلع هستید که اگر تصاویر شما از حجم زیادی برخودار باشند باعث کاهش سرعت بارگذاری سایت شما میشود و این مسئله حتی با توجه به گرافیکی شدن سایت شما نفعی برای شما نخواهد داشت و اتفاقا برعکس ، باعث متضرر شدن شما نیز خواهد شد زیرا هرچه سرعت بارگذاری سایت شما کاهش پیدا کند بازدیدکنندگان کمتری خواهید داشت. باید در نظر داشته باشید که هنگامی که یک کاربر چندین سایت را همزمان باهم باز کند ، شانس سایتی بیشتر است که زودتر از همه بارگذاری شود. 

 

 

 

برای همین مسئله است که نباید از هر تصویری با هر ویژگی و پسوندی در وب سایتتان استفاده نمائید ، سه نوع از تصاویر وجود دارند که برای استفاده در وب سایت شما بسیار عالی بوده و از نظر بهینه سازی سایت شما به شما کمک خواهد کرد ، تصاویری با پسوند های GIF، JPG، PNG .

 

 

 

 

 

 

استفاده از تصاویری با پسوند GIF برای تصاویر که کوچک است بسیار مفید است و این نوع تصاویر تعداد ثابتی از رنگ ها را داراست. هنگامی که از فایل های GIF استفاده مینمایید باید بدانید که تعداد رنگ های این تصاویر به 256 رنگ منحصر به فرد کاهش می یابد و همین مسئله باعث کم حجم شدن آن میشود. الگوریتم فشرده سازی برای فایل های GIF پیچیدگی کمتری داشته و همین مسئله باعث میشود که این تصاویر برای استفاده در وب سایت ایده آل باشند.

تصاویری که دارای میلیون ها رنگ مجزا میباشد را با پسوند jpg مورد استفاده قرار دهید زیرا این پسوند برای فایل هایی که رنگ بندی زیادی در خود دارند بسیار مناسب است. با استفاده از الگوریتم های فشرده سازی میتوانید برای ایجاد عکس های کوچکتر اقدام کرده و با از دست دادن مقدار اندکی از کیفیت تصویر ، حجم آن را برای استفاده در وب سایت مناسب کنید.

پسوند PNG  توسعه داده شده پسوند  GIF میباشد  و به نظر می رسد تصاویر GIF نسبت به تصاویری که دارای پسوند PNG هستند کارایی خاصی ندارند بنابراین استفاده از این تصاویر بسیار بهتر خواهد بود. گرافیک PNG از فشرده سازی بهتری نسبت به تصاویر GIF برخوردار است و ارائه شفافیت بیشتر و همچنین انیمیشن در این تصاویر بسیار بهتر میباشد. 

 

خدمات طراحی سایت ارزان و طراحی وب سایت حرفه ای با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت توسط شرکت طراحی سایت ایفانت برای اولین بار در ایران ارائه می شود

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید