hidden

ثبت سفارش طراحی سایت چرا ایفانت قابل اعتماد است چرا ایفانت ؟ نمونه کارهای طراحی سایت قیمت و هزینه طراحی سایت

 

تاریخچه نرم افزار های Adobe
تاریخچه نرم افزار های Adobe , نرم افزار های ادوب


 

هنگامی که یک وب سایت طراحی میشود بسیاری از چیزها خوب و برخی از چیزها هم ممکن است بد به نظر بیاید اما "زیبایی" یک صفتی است که اغلب با فضای مجازی در ارتباط نیست. نرم افزار Adobe به دنبال تغییر این مسئله بوده و با انتشار مجموعه ای از برنامه های کاربردی طراحی وب سایت و خدمات آن اجازه خواهد داد که طراحان و توسعه دهندگان به "به راحتی اقدام به ایجاد وب سایت های زیبا، محتوای دیجیتالی و برنامه های تلفن همراه نمایند."نرم افزار Adobe در خدمت زبانهای توسعه وب استاندارد مانند HTML5، CSS3 و جاوا اسکریپت میباشد. ویژگی های قابل توجه آن شامل یک ویرایشگر جدول زمانی است که اجازه می دهد تا ویرایش از فریم کلیدی اموال مبتنی بر معادلات پیشرفته کاهش و به یک رابط بصری مبتنی بر WebKit تبدیل شود. نمادهای قابل استفاده مجدد، پشتیبانی بومی HTML، طرح بندی قابل اندازه بندی مجدد و محتوای تلفن همراه از دیگر ویژگی های آن است.
همانطور که توسط CMSWire در ماه اوت سال 2011 گزارش شده است، نسخه های اولیه برای استفاده در وب از طریق HTML5 طراحی شده و ابزارهای طراحی با این هدف در اختیار مردم قرار گرفتند که طراحان وب بتوانند اقدام به طراحی انیمیشن آن هم شبیه به فایل های طراحی شده با فلش کنند. پس از HTML نوبت به جاوا اسکریپت و CSS رسید تا ابزار طراحی برای آن ها نیز به وجود بیاید.
توسعه دهندگان وب امروزه به همان ویرایشگرهای متنی کهنه که مورد استفاده برای ایجاد وب سایت قرار میگرفت آن هم در پانزده سال پیش نیاز ندارد بلکه به ابزاری احتیاج دارند که بتوانند جذابیتی بصری تر و گرافیکی قوی تر برای کاربران به ارمغان بیاورند.خدمات طراحی سایت ارزان و طراحی وب سایت حرفه ای با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت توسط شرکت طراحی سایت ایفانت برای اولین بار در ایران ارائه می شود

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید