hidden

 

ثبت سفارش طراحی سایت چرا ایفانت قابل اعتماد است چرا ایفانت ؟ نمونه کارهای طراحی سایت قیمت و هزینه طراحی سایت

 

 

 

آشنایی با ورفرم

آشنایی با ورفرم , ورفرم چیستشاید تاکنون بارها اسم ورفرم وب را شنیده اید اما با آن آشنایی ندارید ، ورفرم یک راهنمای ساده تصویریست که به شما نشان می دهد این صفحه وب شبیه به این تصویر است. ورفرم ساختار یک صفحه وب را بدون در نظر گرفتن گرافیک یا متن به بازدید کننده نمایش میدهد.

 

 

 

 

 

 

ورفرم یک ایده بسیار عالی برای برنامه ریزی در طراحی سایت است زیرا شما میتوانید بدون در نظر گرفتن متن به برنامه ریزی درباره قسمت های اصلی و بدنه سایتتان بپردازید و در ابتدا ذهنتان را معطوف به گرافیک سایت نکنید .

 

 

 

 

 

چیزهایی که در یک صفحه وب ورفرم دیده میشوده عبارت است از :

عناصر اولیه گرافیکی
قرار دادن عناوین
ساختار طرح اصلی
تماس با ما
بلوک های متن

مراحل ساخت ورفرم :رسم یک مستطیل بزرگبا رسم یک مستطیل بزرگ میتوانید صفحه ای را داشته باشید که به طور کامل صفحه سایتتان را پوشش میدهد .

طرح اولیه


سپس طرح اولیه سایت را با طراحی سطر ها و ستون هایی که میخواهید داشته باشید ادامه دهید تا مستطیل شما رنگ و بوی بهتری به خود بگیرد .تعیین محل قرار گرفتن هدر اصلی

 

 

سپس محل قرار گرفتن یک هدر گرافیکی زیبا را در سایتتان مشخص نمایید ، هدر گرافیکی برای معرفی سایت شما به بازدیدکنندگان و همچنین افزایش گرافیک سایتتان کاربرد داشته و استفاده از آن بسیار اهمیت دارد.


تعیین مکان تصاویر در سایت
در مرحله بعد مکان هایی که قرار است با تصاویر پر شود را مشخص نمایید ، با این کار اولا به گرافیکی تر شدن سایتتان کمک خواهید کرد ، ثانیا باعث میشوید سایتتان از جذابیت بیشتری برخودار شود.اضافه کردن عناصر اضافی به صفحه

 

 

حالا باید تمامی قسمت هایی که میخواهید در سایت خود داشته باشید را در مکان های مناسب قرار دهید تا پیش نویسی کامل از طرح اصلی سایتتان بدست آورید.


 

 

 

 

خدمات طراحی سایت ارزان و طراحی وب سایت حرفه ای با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت توسط شرکت طراحی سایت ایفانت برای اولین بار در ایران ارائه می شود

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید