hidden

 

ثبت سفارش طراحی سایت چرا ایفانت قابل اعتماد است چرا ایفانت ؟ نمونه کارهای طراحی سایت قیمت و هزینه طراحی سایت

 

 

 

استفاده از محیط های چند رسانه ای

 

 

استفاده از محیط های چند رسانه ای,محیط های چند رسانه ای

 

 

 

 

 

 

 

 

 

امروزه برای سرگرم کردن بازدید کننده و افزایش جذابیت یک وب سایت از محیط های چند رسانه ای استفاده میکنند. استفاده از محیط های چند رسانه ای در همه وب سایت ها جواب نخواهد داد زیرا سرگرم کردن و جذابیت در برخی از وب سایت های خاص جایی ندارد ( مثلا در یک وب سایت سیاسی ) پس قبل از استفاده کردن از محیط های چند رسانه ای درباره آن خوب فکر کنید و ببینید آیا استفاده از این محیط ها به شما کمک مثبت خواهد کرد یا خیر.


 

 

 

 

 

یکی از بهترین راه ها برای رفع مشکل صاحبان سایت ها استفاده از محیط های چند رسانه ایست ، این مشکل چیزیست به نام کسل کننده بودن سایت ، صاحبان سایت ها با سرگرم کننده کردن سایت و افزایش جذابیت آن باعث میشوند که بازدید کننده های بیشتری جذب سایت شده و باعث افزایش فروش شوند .


جلوگیری از پخش خودکارنتایج تحقیقات نشان میدهد که اکثر مردم دوست ندارند وقتی وارد سایتی میشوند چیزی به صورت خودکار پخش شود ، آنها دوست دارند هر برنامه ای برای اجرا از آنها اجازه گرفته سپس اجرا  شود نه اینکه به طور خودکار شروع به پخش کند.


محدودیت در سیستم عامل هاچندرسانه ای شما باید این توانایی را داشته باشد که با تمامی سیستم عامل ها کار کرده و بتواند در آن ها اجرا شود . هر بازدید کننده ای از سیستم عامل محبوب خود استفاده میکند و به همین دلیل شما نباید چند رسانه ای خود را محدود به یک سیستم عامل در نظر بگیرید  ، اگر چند رسانه ای شما در سیستم عامل های مختلف به درستی کار نکند باعث از دست دادن شانس خود برای جذب مشتریان جدید میشوید.


عدم مشکل با مرورگرهامرورگرها نیز وضعیتی مشابه سیستم عامل ها دارند ، مطمئن شوید که چند رسانه ای شما با انواع و اقسام مرورگرها مشکلی نداشته و همه افراد به راحتی میتوانند با مرورگر مورد علاقه خود از آن استفاده نمایند !


خدمات طراحی سایت ارزان و طراحی وب سایت حرفه ای با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت توسط شرکت طراحی سایت ایفانت برای اولین بار در ایران ارائه می شود

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید