hidden

 

ثبت سفارش طراحی سایت چرا ایفانت قابل اعتماد است چرا ایفانت ؟ نمونه کارهای طراحی سایت قیمت و هزینه طراحی سایت

 

 

فتوشاپ و طراحی سایت

 

 

فتوشاپ و طراحی سایت , فتوشاپ

 

 

 

 

 

 

 

فتوشاپ را به عنوان یک نرم افزار برای بهبود و اصلاح عکس ها برای رسانه های چاپی میشناسیم اما امروزه فتوشاپ به یک نرم افزار توسعه یافته شده برای اصلاح تصاویر برای استفاده در وب سایت های مختلف تبدیل شده است.

 


امروزه کم بودن حجم سایت ها یکی از اصلی ترین موضوعات مورد بررسی در علم سئو است زیرا هرچه سایت کم حجم تر باشد سرعت بارگذاری آن بیشتر بوده و مشتریان بیشتری به خود جذب خواهد کرد.

 

همانگونه که میدانید در سایت های امروزی تصاویر نقش بسزایی را بازی میکنند پس بنابراین نقش عمده ای در میزان حجم یک سایت خواهند داشت به همین دلیل است که طراحان وب سایت کمک های فراوانی از فتوشاپ دریافت میکنند زیرا با فتوشاپ میتوانند حجم تصاویر مورد نظر خود را برای استفاده در وب سایت به اندازه دلخواه در آورده و بدون نگرانی از بابت حجم تصویر ، از آن استفاده نمایند.

 

 

 

در فتوشاپ باید به موارد زیر دقت کنید :


غیرفعال کردن پیش نمایش
اجتناب از رنگ های اضافه
ایجاد تصاویری با حجم مناسب برای استفاده در اینترنت
ذخیره تصاویر با پسوند jpg  برای استفاده در مرورگرها

 

 

تصویری که شما در مانتیور خود مشاهده می نمایید اصولا همان چیزی است که دیگران نیز خواهند دید ، بسیاری از مردم دوست دارند تصاویر سایت ها را با دقت مشاهده کرده و از گرافیک زیبای آن لذت ببرند به همین دلیل استفاده از فتوشاپ برای ایجاد گرافیکی قدرتمند بسیار پرکاربرد و ضروری خواهد بود.

 

 

استفاده از فتوشاپ باعث با کیفیت شدن عکس ها ، کم حجم شدن عکس ها ( لود سریعتر صفحه شما ) و جذابیت هرچه بیشتر وب سایتتان میشود که این مسئله میتواند به جذب بازدیدکننده و همچنین فروش بیشتر منجر شود.

 

 

 

 

خدمات طراحی سایت ارزان و طراحی وب سایت حرفه ای با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت توسط شرکت طراحی سایت ایفانت برای اولین بار در ایران ارائه می شود

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید