hidden

 

ثبت سفارش طراحی سایت چرا ایفانت قابل اعتماد است چرا ایفانت ؟ نمونه کارهای طراحی سایت قیمت و هزینه طراحی سایت

 

 

رقابت مرورگرها برای استفاده در تلفن های همراه

 

 

 

رقابت مرورگرها برای استفاده در تلفن های همراه , مرورگر برای تلفن همراه

 

 

 

 

 

 

امروزه اکثر گوشی های تلفن همراه امکانات بسیار خوبی برای متصل شدن به اینترنت دارند و این مسئله باعث شده است که اکثر مردم از طراحان بخواهند که برایشان امکان برقراری ارتباط با اینترنت از طریق تلفن همراه نیز فراهم نمایند.

 

 

 

 

 

این مسئله موجبشده است تا مرورگرها به فکر پشتیبانی قدرتمند از گوشی های تلفن همراه بیفتند زیرا امروزه بسیاری از کاربران از طریق تلفن همراه خود به اینترنت متصل میشوند بنابراین اگر مرورگری نتواند از گوشی های تلفن همراه پشتیبانی نماید بسیاری از مشتریان خود را از دست خواهد داد.

 

 

 


نت اسکیپ (موزیلا)، اینترنت اکسپلورر و چند مرورگر دیگر سالهاست که در اختیار مردم قرار دارند و مردم از آن ها برای بازدید از سایت های مختلف استفاده مینمایند اما نحوه کارکردن این مرورگرها و خدمات آن ها کاملا از یکدیگر متفاوت است.

 

 

امروزه و در شرایطی که همه مرورگرها به فکر نوشتن برنامه هایی برای برای پشتیبانی از تلفن های همراه هستند بین آن ها اختلافاتی به وجود آمده است زیرا هرکدام میخواهند به عنوان محبوبترین مرورگر برای استفاده در تلفن همراه شناخته شوند.

 

 

 

 

مشتریان برای انتخاب بهترین مرورگر به دنبال مرورگرهایی هستند که همه استانداردها را رعایت کند ، از نظر مسائل امنیتی و سرعت قوی باشد ، از نظر پشتیبانی از انواع کدها و برنامه ها قدرتمند باشد و  در مجموع همه خصوصیاتی که به آن احتیاج دارند را پشتیبانی نمایند.

 

 

 

 

امروزه مردم مطابق با استانداردها مرورگر دلخواه خویش را انتخاب میکنند بنابراین هر مرورگری که استانداردها را بهتر رعایت کند از محبوبیت بیشتری برخودار خواهد شد .

 

 

 

خدمات طراحی سایت ارزان و طراحی وب سایت حرفه ای با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت توسط شرکت طراحی سایت ایفانت برای اولین بار در ایران ارائه می شود

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید