hidden

 

ثبت سفارش طراحی سایت چرا ایفانت قابل اعتماد است چرا ایفانت ؟ نمونه کارهای طراحی سایت قیمت و هزینه طراحی سایت

 

 

 

اهمیت کاربرپسند بودن سایت

اهمیت کاربرپسند بودن سایت , کاربرپسند

 

 

 

 

 

 

اگر شما در حال ایجاد وب سایتی برای کسب و کارتان هستید یکی از بزرگترین مسائلی که که با آن مواجه هستید قابلیت استفاده بودن آن است. قابلیت استفاده اشاره به در دسترس و کاربر پسند بودن یک وب سایت دارد. قابلیت استفاده بیشتر باعث میشود که مردم دیدار در سایت شما باقی بمانند و اقدام به سرمایه گذاری در کسب و کار شما نمایند. اگر سایت خود را پیچیده و سخت طراحی نمایید مردم به وب سایت رقبای شما مراجعه خواهند کرد زیرا کسی علاقه به استفاده از وب سایت های پیچیده ندارد.

 

 

 

 

 

 

قابلیت استفاده شامل مقدار زیادی از جزئیات مختلف است. شما باید مطمئن شوید که وب سایت شما کاربر پسند بوده و دارای شرایط زیر است :

 

 

 

 

 

 

 

چیدمانطرح بندی صفحه باید ساده باشد و مردم دسترسی کاملی به تمام ابزارها و اطلاعاتی که نیاز دارند داشته باشند آن هم بدون هیچ زحمت و تلاشی. 

 

 

 

 

ناوبریناوبری سایت شما یکی از اصلی ترین دلایل افزایش فروشتان است. هرچقدر ناوبری شما بیشتر باشد سایت شما کاربرپسند تر است زیرا کاربر به راحتی میتواند در سایت شما حرکت کرده و صفحات مورد نظر خود را بیابد .
مطالب و محتواباید مطمئن شوید که مطالب شما آموزنده و جذاب است. اگر مردم علاقه مند به موضوع خاصی هستند میتوانید روی آن موضوع مانور داده و علاقه مردم را برانگیزید.
مطالبتان را کوتاه ، مختصر و مفید مورد استفاده قرار دهید تا مشتریان را به خود جلب نماید. 

 

 

 

 

طراحی کل
اجتناب از گرافیک سنگین، آرم، تصاویر و دیگر عناصر که سایت شما را درهم و برهم میکند باعث میشود طراحی کلی شما کاربرپسند باشد. هرچه سایت شما منظم تر و مرتب تر باشد کاربرپسند تر است زیرا کسی از سایت درهم ریخته و شلوغ خوشش نخواهد آمد.


 

 

خدمات طراحی سایت ارزان و طراحی وب سایت حرفه ای با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت توسط شرکت طراحی سایت ایفانت برای اولین بار در ایران ارائه می شود

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید