hidden

 

ثبت سفارش طراحی سایت چرا ایفانت قابل اعتماد است چرا ایفانت ؟ نمونه کارهای طراحی سایت قیمت و هزینه طراحی سایت

 

 

 

تاثیرگذاری بر مخاطب

 

 

 

تاثیرگذاری بر مخاطب , قابل استفاده بودن سایت

 

 

 

 

 

 

 

در طراحی وب سایت برخی عناصر مانند طرح، محتوا، و قابلیت استفاده ، ناخودآگاه مخاطب خود را می تواند تحت تاثیر قرار دهد. وقتی شخصی برای اولین بار از سایت شما بازدید میکند ، تمامی محیط اطراف خود را بررسی میکند. آنها یک تصمیم آگاهانه بر پایه واکنش ناخودآگاه خود میگیرند که آیا در سایت شما بمانند یا خیر. هدف شما این است که سایتتان طوری طراحی شود که مردم را شیفته خود کند.

 

 

 

 

 

 

 

هنگامی که یک شخص بازدیدکننده در حال بازدید از وب سایت شما است ،  مطالب شما را خواهد خواند در نتیجه تعامل با کسب و کار شما باعث میشود که به طور ناخودآگاه اقدام به ارزیابی آنچه انجام می دهد کرده و نسبت به خرید از شما تصمیم گیری نماید. اگر وب سایت شما بیش از حد شلوغ و به هم ریخته باشد مشتریان را جذب نخواهید کرد. 

 

 

 

 

محتوایی که در سایتتان مورد استفاده قرار میدهید باید از نظر نگارش با احساسات خوانندگان تعامل برقرار نماید . هرچه این تعامل مثبت تر باشد میزان فروش شما افزایش خواهد یافت. استفاده از کلمات ساده و لحن غیر رسمی برای برقراری این تعامل بسیار مفید است.
 

 

 

 


حتی عناصر ساده مانند تراز مت در طراحی و استفاده از فضای سفید می تواند ناخودآگاه مخاطبان خود را تحت تاثیر قرار دهد. اگر همه چیز به درستی و تراز وسط قرار دارد در نگاه اول بسیار زیبا و حرفه ای تر است و و از نظر بصری جذابیت بیشتری خواهد داشت. 

 

 

 

 

 

در همان زمان، با استفاده از فضای سفید باعث می شود مردم احساس کنند که با اطلاعات قوی مواجه هستند. طراحی وب سایت علم موشک نیست، اما چیزهایی مثل این است که شما باید در طراحی خود در نظر گرفته و از آنها بهره مند شوید. 

 

 

 

 

خدمات طراحی سایت ارزان و طراحی وب سایت حرفه ای با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت توسط شرکت طراحی سایت ایفانت برای اولین بار در ایران ارائه می شود

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید