hidden

 

ثبت سفارش طراحی سایت چرا ایفانت قابل اعتماد است چرا ایفانت ؟ نمونه کارهای طراحی سایت قیمت و هزینه طراحی سایت

 

 

 

مطالبی در رابطه با فلش 

مطالبی در رابطه با فلش , استفاده از فلش

 

 

 

 

 

بارگذاری آهستهاگر تمام سایت خود را با فلش طراحی کرده باشید برای بارگذاری آن با مشکل مواجه خواهیدشد زیرا حجم سایتتان به قدری زیاد خواهد شد که کاربرانی که دسترسی به اینترنت پرسرعت ندارند نمیتوانند از سایت شما بازدید کنند. این مسئله ضربه بدی را به کسب و کار شما خواهد زد زیرا اگر عده زیادی از مردم نتوانند از سایت شما بازدید کنند شانس شما برای جذب مشتری بیشتر و افزایش فروش بسیار کم خواهد شد.


 

 

 

 

 

ناوبری


حمایت از فلش به صورت گسترده ای انجام میپذرید اما بسیاری از مردم هنوز هم نمیتوانند همزمان با استفاده از فلش ناوبری خود را حفظ کنند زیرا داشتن ناوبری مناسب همزمان با استفاده از فلش بسیار سخت است به دلیل آنکه استفاده از آن "عادی" نیست..
 

 

 

 

 

فلش تبلیغاتی به نظر میرسداز آنجا که اکثر بنر های تبلیغاتی با استفاده از فلش طراحی میشود ، مردم فلش را تبلیغاتی میشناسند . این مسئله میتواند هم مفید باشد هم غیر مفید ، میتوانید در تبلیغاتتان از فلش استفاده نمائید اما برای اینکار باید به طور اصولی و حرفه ای اقدام نمائید تا اولا سرعت لود سایتتان کاهش پیدا نکند ، دوما مشتریان جدید را جذب نمایید. اما اگر تبلیغاتی دروغین با استفاده از فلش ارائه نمائید ، مردم به سرعت متوجه شده و از سایت شما خارج خواهند شد.


 

 

 

 

 

 

عدم وجود دکمه برگشت

 

همواره ممکن است بازدیدکنندگان بخواهند به صفحه قبلی ای که بازدیدکرده اند مراجعه کنند ، در این صورت آن ها با استفاده از دکمه برگشت به صفحه مد نظر خود برخواهند گشت اما در وب سایت هایی که کاملا با فلش طراحی شده اند اصولا چنین دکمه ای وجود ندارد  و بازدید کننده راهی برای برگشت به صفحه قبل نخواهد داشت . این مسئله باعث میشود اولا ناوبری خود را تخریب نمایید ، دوما بازدیدکنندگان از نحوه طراحی سایتتان ناراضی باشند . هنگامی که یک وب سایت طراحی میکنید باید همه راه ها را برای حرکت بازدیدکنندگان در صفحاتتان ایجاد کرده و اجازه دهید بازدیدکننده آن طور که میخواهد در وب سایت شما حرکت نماید.

 

 

 

 

 

خدمات طراحی سایت ارزان و طراحی وب سایت حرفه ای با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت توسط شرکت طراحی سایت ایفانت برای اولین بار در ایران ارائه می شود

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید