hidden

 

ثبت سفارش طراحی سایت چرا ایفانت قابل اعتماد است چرا ایفانت ؟ نمونه کارهای طراحی سایت قیمت و هزینه طراحی سایت

 

 

 

آیا گوگل پلاس در حال تبدیل شدن به یک مدعی در رسانه های اجتماعی است ؟
آیا گوگل پلاس در حال تبدیل شدن به یک مدعی در رسانه های اجتماعی است ؟ , گوگل پلاس
گوگل در سال های اخیر تلاش زیادی برای شکستن جهان رسانه های اجتماعی داشته است. پس از تلاش ناموفق با محصولاتی مانند Google Wave و Google Buzz به نظر می رسد که غول موتور جستجو در نهایت گوگل پلاس را برای تبدیل شدن به یک مدعی بزرگ انتخاب کرده است. در بیشتر مسائل عنوان شده بیشتر در باره + Google مطالبی ذکر شده است. این ابزار شبکه های اجتماعی برای اولین بار فقط توسط دعوت نامه در دسترس بود. جمع آوری بیش از 10 میلیون کاربر در طول این زمان های منحصر به فرد باعث شده تا هم اکنون برای عضویت در گوگل+ فقط نیاز به یک آدرس ایمیل داشته باشید.

 

 

 

 

 

در گوگل+ می توانید از ویژگی های جستجو برای جستجوی کاربران با نام یا آدرس ایمیل آنها اقدام نمائید و گوگل+ به شما اجازه می دهد تا تمام افرادی که توانایی استفاده از این رسانه اجتماعی را دارند در آن فعالیت کنند.

 

 

 

 

 

 

تراشنده در گوگل به علاوه معادل گروه های فیس بوک است ولی از نظر امنیت و بررسی در چگونگی و آنچه که شما با محافل مختلف به اشتراک خواهید گذشت نسبت به فیس بوک بسیار قوی تر است. خصوصی کردن اطلاعات شخصی در گوگل پلاس نسبت به فیس بوک و دیگر رقبای رسانه های اجتماعی بسیار ساده تر است و همین مسئله یکی از مزایای گوگل+ نسبت به سایر رقبا است. محافل پیش فرض عبارتند از خانواده، دوستان، آشنایان، زیر، و 'بلوک'، که یک دایره است و به شما اجازه می دهد تا برای جلوگیری مردم از دیدن اطلاعات شما اقدامات لازم را انجام دهید. شما می توانید حلقه های دیگر را اضافه و یا حذف نمایید.


 

 

 

 

 

جریان + Google به نظر می رسد برای تخریب دیوار فیس بوک راه اندازی شده است  اما بدون شک این کار بسیار سخت است. به تازگی فیس بوک حتی برخی از تغییرات را در خود اعمال کرده تا از ویژگی های دیوار خود برای رقابت با سایرین استفاده نماید. در این مبارزه و تلاش ، ویژگی های منحصر به فرد گوگل پلاس است که درحال تبدیل شدن به برگ برنده است ، از جمله گروه چت ویدئویی ، برنامه برای اندروید و iOS.
با توجه به تمام ویژگی ها، و همچنین این واقعیت که گوگل پلاس بر روی اینترنت با بزرگترین موتور جستجو مرتبط است باعث شده است تا به یک مکان ویژه در زمینه رسانه های اجتماعی تبدیل شود. گوگل پلاس دارای ساختار بیشتر، طراحی بهتر و ویژگی های بسیار خاصی است که در یک نگاه قابل فهم نیست. به زودی این امکان وجود دارد که گوگل پلاس جایگاه راستین خود در جهان رسانه های اجتماعی را به سادگی بدست آورد و با همراه داشتن گوگل ، همه امکانات لازم را برای کاربران خود مهیا کند.

 

 

 

خدمات طراحی سایت ارزان و طراحی وب سایت حرفه ای با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت توسط شرکت طراحی سایت ایفانت برای اولین بار در ایران ارائه می شود

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید