hidden

 

ثبت سفارش طراحی سایت چرا ایفانت قابل اعتماد است چرا ایفانت ؟ نمونه کارهای طراحی سایت قیمت و هزینه طراحی سایت

 

 

 

افزایش سرعت پیشرفت در نتایج گوگل
افزایش سرعت پیشرفت در نتایج گوگل,پیشرفت در گوگل
بسیاری از صاحبان وب سایت ها تحت تاثیر این مسئله قرار دارند که برخی از راه حل های سریع برای بال بردن رتبه سایت در موتورهای جستجو وجود دارد. برخی تصور میکنند که اگر مثلا فقط اصلاح متا تگ های خود را مورد استفاده قرار دهند ، به اندازه کافی برای به دست آوردن رتبه در موتورهای جستجو تلاش کرده اند اما واقعیت این است که کل ایده بهینه سازی موتورهای جستجو مانند قطعات کوچک یک پازل است که باید همه آن ها در کنار هم چیده شوند وگرنه هیچ یک به تنهایی کاربرد ندارد.


تفاوت های مختلفی بین موتورهای جستجو داخلی و سایر موتورهای عمومی مانند گوگل وجود دارد به همین دلیل است که تگ های متا چنین تفاوت بزرگی در موتورهای جستجو عمومی ایجاد نمیکند . به همین دلیل است که با موتورهای جستجوی داخلی صفحات بسیار کمی را برای جستجو پیدا خواهید کرد اما با موتورهای جستجو مانند گوگل، پایگاه داده های بسیار قدرتمندی را میتوانید بیابید و برای هر جستجویی ، هزاران نتیجه قابل استفاده بدست آوردید.
وب سایت شما باید دارای مطالب قدرتمندی باشد تا شما قادر باشید از این طریق واقعا تفاوتی را با سایرین ایجاد کنید. اگر تصور میکنید محتوای شما آنقدرها به افزایش رتبه شما در موتورهای جستجو کمک نمیکند در اشتباهید . هرچقدر محتوای شما قوی تر باشد باعث افزایش رتبه بندی سایت شما خواهد بود . میتوانید مقاله ما را درباره محتوا از این لینک مشاهده نمایید.
لینک ها نیز در افزایش رتبه بندی وب سایت شما موثر هستند. با این حال، شما نمیتوانید با بدست آوردن هر لینکی به افزایش رتبه سایتتان کمک نمایید. بدست آوردن لینک های با ارزش به افزایش رتبه شما در نتایج گوگل و سایر موتورهای جستجو کمک خواهد کرد اما اگر لینک های غیرطبیعی و غیرمجاز بدست آورید باعث کاهش رتبه شما در موتورهای جستجو خواهد شد .
میتوانید مقاله ما را درباره لینک ها و ساختمان پیوند در اینجا مشاهده نمایید.


 

 

خدمات طراحی سایت ارزان و طراحی وب سایت حرفه ای با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت توسط شرکت طراحی سایت ایفانت برای اولین بار در ایران ارائه می شود

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید