hidden

 

ثبت سفارش طراحی سایت چرا ایفانت قابل اعتماد است چرا ایفانت ؟ نمونه کارهای طراحی سایت قیمت و هزینه طراحی سایت

 

 

آنچه که مردم از وب سایت ها می خواهند

 

 

آنچه که مردم از وب سایت ها می خواهند,مردم از سایت چه میخواهند

 

 

 

 

بازدیدکنندگانی که از وب سایت شما بازدید میکنند اغلب به دنبال محتوای سایت شما هستند و هرجه اطلاعات سایت شما قوی تر باشد آنها برای بازدید های بعدی بیشتر به وب سایت شما بر میگردند.

 

در نظر داشته باشید که وب سایت شما هرقدر از نظر محتوا قدرتمند باشد تعداد بازدیدکننده بیشتری جذب خواهد کرد و هرچه بیشتر به محتوای خود اهمیت دهید بازدهی بیشتری خواهید داشت.

 

 

گزارش ها نشان میدهد که مردم از وب سایت ها موارد زیر را میخواهند :

 

 

گرافیک

 

خوب یا بد ، بسیاری از مردم گرافیک یک سایت را با قابلیت استفاده آن سایت سنجش میکنند و اگر سایتی از نظر گرافیکی ضعیف باشد مردم حس میکنند این سایت قابلیت استفاده زیادی ندارد. البته باید توجه داشته باشید که سایت شما یک سایت هنری و دارای اطلاعات فانتزی نیست اما گرافیک خوب بازدید کننده را جذب کرده و به افزایش فروش شما کمک میدهد.

 

در گرافیک وب سایتتان تصاویر و برخی نرم افزارها مانند فلش و یا فتوشاپ به شما کمک میکند اما باید حجم تصاویر و سایر وسایل مورد استفاده را در نظر داشته باشید زیرا اگر حجم سایتتان زیاد شود قطعا بازدیدکنندگان زیادی را از دست خواهید داد ، کاهش سرعت لود صفحه مساوی با از دست دادن بسیاری از خوانندگان است پس سرعت لود صفحه هایتان را قربانی طراحی گرافیکی نکنید.

 

 

 

 

 

محتوا و ناوبری


در رابطه با محتوا در مقاله های قبلی خود مفصل صحبت کرده ایم. ( برای مشاهده مقاله اینجا را کلیک نمایید ) . ناوبری وب سایتتان به کاربر آرامش خاطر میدهد زیرا او احساس میکند به راحتی میتواند در صفحات شما حرکت کرده و هر اطلاعاتی که میخواهد بدست آورد. هرچه کاربر در صفحه شما احساس راحتی بیشتری داشته باشد احتمال اینکه او به یک خریدار قطعی تبدیل شود بیشتر است.

 

 

 

 

 

موتورهای جستجو گر

 

اگر یک کاربر بر روی دکمه جستجو کلیک کند بیش از 50 درصد احتمال دارد که اطلاعات مورد نظر خود را بیابد. اگر سایت شما در نتایج بالا نیاید پس شما 50 درصد از مشتریان را کاملا از دست داده اید . این یعنی اینکه تنها نیمی از مشتریان شما باقی میمانند و این نکته از نظر روحی و اقتصادی ضربه بزرگی به شما خواهد زد .
پس تلاش برای بدست آوردن آن 50 درصد در گرو بالا آمدن سایت شما در موتورهای جستوجو است .

 

 

 

 

 

خدمات طراحی سایت ارزان و طراحی وب سایت حرفه ای با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت توسط شرکت طراحی سایت ایفانت برای اولین بار در ایران ارائه می شود

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید