hidden

 

ثبت سفارش طراحی سایت چرا ایفانت قابل اعتماد است چرا ایفانت ؟ نمونه کارهای طراحی سایت قیمت و هزینه طراحی سایت

 

 

 

نکاتی اساسی در رابطه با شاخص مکمل گوگل

نکاتی اساسی در رابطه با شاخص مکمل گوگل,شاخص مکمل گوگلاولین چیزی که شما نیاز به تمرکز بر روی آن دارید ، تمرکز بر روی صفحات ایندکس شده توسط گوگل است ، این قسمت آسان است. هنگامی که این اتفاق افتاد شما می توانید نگران رتبه بندی صفحات خود باشید. گوگل تصمیم گرفته است که نمایه سازی ( برای مشاهده مقاله ما در رابطه با نمایه سازی اینجا را کلیک نمایید ) را در وب ترویج نماید. تقریبا در تمامی صفحات جدیدی که به صورت روزانه در گوگل اضافه میشود میتوانید نمایه سازی انجام گرفته شده را مشاهده نمایید. قطعا گوگل از نظر منابع وضعیت بسیار بهتری نسبت به سایر موتورهای جستجو مانند یاهو و یا msn دارد بنابراین در حال حاضر گوگل انتخاب بسیاری از کاربران برای جستجو کردن است. مردم در گوگل به دنبال کسانی که قابل اعتماد هستند میگردنند و اعتماد سازی خود یک پروسه دراز مدت است.


در شاخص مکمل گوگل ، صفحات وبی که TrustRank ندارند و برای اضافه شدن به نتایج هیچ ارزش و یا محتوایی ندارند نسخه برداری میشود. در واقع اینکار به این معنی است که وب سایت هایی که احتمالا نمی خواهند برای رتبه بندی از کلمات کلیدی مهم استفاده نمایند به احتمال زیاد در شاخص مکمل گوگل خواهند بود.
نکته # 1 عنوان منحصر به فرد


شما نیاز دارید که مطمئن شوید تمام صفحات خود را با عنوان هایی منحصر به فرد ذخیره کرده اید. این یک راه آسان برای تمرکز در جستجوگرها و همچنین به عنوان کمک گرفتن از supplementals ها است. عنوان های منحصر به فرد یک راه آسان برای شروع به کار شما میباشد.


نکته # 2 شرح منحصر به فرد متا


هر صفحه باید یک شرح متای منحصر به فرد داشته باشد. برخی بر این باورند که گوگل از متا تگ ها استفاده نمیکند اما به نظر می رسد که حداقل کمی با توجه به تگ توضیح موضع خود را تغییر خواهد داد. بنابراین لازمه هر صفحه یک تگ شرح منحصر به فرد است.


نکته # 3 مطالب و محتوای منحصر به فرد

در رابطه با محتوای منحصر به فرد و مزایای آن میتوانید مقاله های قبلی ما در این زمینه  را مطالعه نمایید . ( برای مشاهده مقاله اینجا را کلیک نمایید ) .

نکته # 4 لینک های قابل اعتماد


استفاده از هر لینکی به نفع شما نخواهد بود. لینک های معتبر و قدیمی باعث ایجاد اعتماد در بازدید کننده میشود. آنچه مهم است این است که شما می توانید لینک های مورد اعتماد را از سایت های قدیمی و دارای رتبه بندی بالاتر بدست آورید . برای بدست آوردن بک لینک های با ارزش مقاله ما درباره بک لینک را مشاهده نمایید . ( برای مشاهده مقاله اینجا را کلیک نمایید ) .


با استفاده از این نکات میتوانید به رتبه بندی خود در گوگل کمک فراوانی کرده و با کسب رده های بهتر در نتایج جستجو باعث افزایش فروشتان شوید. 

 

خدمات طراحی سایت ارزان و طراحی وب سایت حرفه ای با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت توسط شرکت طراحی سایت ایفانت برای اولین بار در ایران ارائه می شود

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید