hidden

 

ثبت سفارش طراحی سایت چرا ایفانت قابل اعتماد است چرا ایفانت ؟ نمونه کارهای طراحی سایت قیمت و هزینه طراحی سایت

 

 

 

صفحه مبتنی بر چشم انداز VIPS ( تقسیم بندی صفحه )

صفحه مبتنی بر چشم انداز VIPS, تقسیم بندی صفحه
اگر شما در حال تلاش برای بهبود رتبه بندی سایتتان در موتورهای جستجو هستید به احتمال زیاد از اهمیت ایجاد پیوند و راه اندازی یک استراتژی ساختمان پیوند با خبر هستید.


میتوانید برای آشنایی بیشتر اینجا را کلیک نمایید.

 

 

 

 

تا همین اواخر استراتژی اصلی در داشتن بک لینک بود . با استفاده از الگوریتم های همیشه در حال تغییر دیگر بک لینک به تنهایی کاربردی نداشته و تاثیر آن نسبت به قبل کمتر شده است. در واقع، با استفاده از تقسیم بندی صفحه بصری ممکن است کسب و کار شما حاوی تغییرات زیادی شود. تقسیم بندی صفحه به طور رسمی چشم اندازی مبتنی بر تقسیم بندی صفحه (VIPS) نامیده می شود، بر اساس این فرض است که الگوریتمی که در حال حاضر فعالیت میکند بر اساس محبوبیت لینک ها به شما امتیاز میدهد .

لینک های هر قسمت را میتوان به طور جدا تجزیه و تحلیل کرد و به عبارت دیگر موتورهای جستجو میتوانند درباره لینک های شما بهتر تصمیم بگیرند. به این ترتیب ساختمان لینک های شما بهبود یافته می شود و این استراتژی جدید تاثیر بسیار مثبتی بر سایت شما خواهد داشت زیرا برای بهینه سازی موتورهای جستجو صد درصد مفید است.


با توجه به تاثیر بالقوه بهینه سازی در نتایج موتورهای جستجو، مهم است که به خاطر داشته باشید که  پیوندهای موجود در متن را در سایت خود بسیار مورد استفاده قرار دهید.
به منظور دریافت بیشتر بک لینک های با ارزش میتوانید این مقاله ما را بخوانید.

 

 

 

 

خدمات طراحی سایت ارزان و طراحی وب سایت حرفه ای با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت توسط شرکت طراحی سایت ایفانت برای اولین بار در ایران ارائه می شود

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید