hidden

 

ثبت سفارش طراحی سایت چرا ایفانت قابل اعتماد است چرا ایفانت ؟ نمونه کارهای طراحی سایت قیمت و هزینه طراحی سایت

 

 

آموزش css بخش اول


آموزش css بخش اول , آموزش css

 

 

 

 

در هنگام طراحی یک وب سایت نیاز دارید تا حداقل مطالبی را در رابطه با شیوه نامه های آبشاری یا همان CSS بدانید. هرچه سطح آشنایی شما با این شیوه نامه ها بیشتر باشد


شما در طراحی و توسعه سایتتان موفق تر خواهید بود. در زیر نکاتی را به صورت مختصر برایتان شرح میدهیم تا کمی با نحوه آموزش  css  آشنا شوید.

 

 

 

 

 

 

بهترین راه برای یادگیری CSS عضویت در کلاس های آنلاین است. میتوانید از کلاس های آنلاین رایگان و یا در صورتی که میخواهید پیشرفته تر باشد در کلاس هایی که هزینه دارد شرکت کنید و از اساتید امر بهره لازم را ببرید . در این کلاس ها علاوه بر اینکه باید تلاش کنید تا مطالب را به خوبی یاد بگیرید باید تمرین کرده و سعی کنید مشکلاتتان را بیابید تا اولا آنها را با اساتید در میان بگزارید ، دوما بتوانید از کلاس خود بهترین بهره را برده و در اصطلاح هزینه خود را به هدر ندهید.

 

 

همه حواس خود را صرف تگ ها نکنید ، بسیاری از افراد تازه وارد فقط به یک سری تگ های معروف و پرکاربرد پرداخته و از اصل آموزش غافل میشوند . این کار مانند این است که در رانندگی فقط کار با دنده و گاز و این قبیل مسائل را بیاموزید ، با این تفاسیر اگر خودرو شما دچار مشکل شود نمیتوانید مشکل آن را حل کنید زیرا فقط به چیزهای اصلی و پرکاربرد پرداخته اید و از اصل مسئله غافل بوده اید.

 

 

 

سعی کنید تفاوت بین کلاس سبک و  ID را بیاموزید ، تفاوت میان شیوه نامه های داخلی و خارجی و... . در مجموع سعی کنید همه مسائل را در نظر بگیرید.

 

 

 

 

علاوه بر CSS در صفحات خود HTML نیز لازم دارید پس یادگیری HTML را نیز در دستور کار خود قرار دهید .

 

 

 

یاد بگیرید چگونه به سبک خود برچسب های مناسب اضافه کنید.

 

 

 

 

 

مطرح کردن سوال ها و مشکلات درفروم های مختلف و کمک گرفتن از اطلاعات و تجربیات دیگران نیز برای شما بسیار مفید خواهد بود . سعی کنید از سوال پرسیدن خجالت نکشید و حتی چیزهایی که به نظر خودتان ساده و پیش پا افتاده است نیز مطرح نمایید.

 

 

 

برای مشاهده بخش دوم اینجا را کلیک نمایید.

 

خدمات طراحی سایت ارزان و طراحی وب سایت حرفه ای با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت توسط شرکت طراحی سایت ایفانت برای اولین بار در ایران ارائه می شود

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید