hidden

 

ثبت سفارش طراحی سایت چرا ایفانت قابل اعتماد است چرا ایفانت ؟ نمونه کارهای طراحی سایت قیمت و هزینه طراحی سایت

 

 

 

معرفی گوگل پاندا و  بروزرسانی های آن
معرفی گوگل پاندا و  بروزرسانی های آن,کوگل پاندا
در فوریه 2011، گوگل بسیاری از صاحبان وب سایت ها را با به روز رسانی های گوگل پاندا شوکه کرد. به عنوان یک نتیجه از به روز رسانی، 12 درصد از نتایج جستجو به طور قابل توجهی تحت تاثیر قرار گرفت. حال گوگل پاندا دقیقا همان چیزی است که مردم میخواهند بدانند چیست و چگونه کار میکند .
به روز رسانی های گوگل پاندا


تغییراتی در الگوریتم جدید گوگل به وجود آمد که از کیفیت بهتری نسبت به قبل برخوردار است ، این تغییرات عبارتند از :

تاثیر بسیار زیاد وجود لینک های داخلی و یا خارجی
افزایش تاثیر مطالب و مقالات
ساختار ناوبری
کم شدن رتبه در نتایج به دلیل لینک هایی با کیفیت پایینبسیاری از عوامل دیگر نیز در گوگل پاندا وجود دارد که باعث میشود رقابت سخت تر شده و کیفیت حرف اول را بزند. با این حال همانطور که وب سایت هایی که کیفیت پایینی داشتند از بروز این تغییرات شوکه شدند ، بسیاری از وب سایت های با کیفیت برایشان سورپرایزی شیرین و لذت بخش بود و زمانی که آنها در رتبه بندی موتور جستجو خود را از قبل بالاتر دیدند. بسیاری از افراد که میخواستند وب سایت خود را پس از به روز رسانی های گوگل پاندا کنار بگذارند الان متوجه شده اند که این تغییرات به نفع آنها بوده و باعث افزایش کیفیت سایت آنها نیز شده است. بسیاری از صاحبان وب سایت ها با نا امیدی کار میکردند و برای بدست آوردن رتبه بندی بالا تمام تلاش خود را در یک چشم بر هم زدن از دست رفته دیده بودند. در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری، صاحبان وب سایت جاه طلبانه کار انجام می دهند زیرا همه چیز را می توانید برای گرفتن رتبه بندی خود در نظر بگیرید و هرچه با قدرت بیشتری کار کنید قطعا از نتایج بهتری نیز برخوردار خواهید بود.

چگونه می توان در گوگل پاندا و بروز رسانی های آن موفق شدبه روز رسانی پاندای گوگل یکی از بزرگترین تغییرات الگوریتم در تاریخ وب تا کنون بوده است. به همین دلیل است که بسیاری از صاحبان وب سایت ها برای افزایش بودجه خود به موتور های جستجوگر روی آورده اند و مطمئن هستند که بهینه سازی سایت در رتبه بندی آنها تاثیر بسیاری داشته به همین دلیل از عدم بهینه سازی و نکات منفی ای که رتبه سایت را تحت تاثیر قرار میدهد دوری میکنند.
در جستجوگرها مبانی و عواملی در محل جستجوگر وجود دارد که شامل تگ عنوان، تگ H1، و متا تگ ها میشود. شما باید مطمئن شوید که تمام تگ ها را برای کلمات کلیدی که قرار است در موتورهای جستجو سرچ شوند استفاده کرده اید. این کمک خواهد کرد که موتورهای جستجو به راحتی صفحات شما را شناسایی کنند.

بک لینک


لینک دادن یکی از مهمترین عناصر بهینه سازی موتورهای جستجو است. بسیار مهم است که برای به دست آوردن لینک دهنده از سایت های با کیفیت بالا مانند دانشگاه ها و سازمان ها اقدام کنید. اگر شما قادر به گرفتن یک لینک از یک سایت آموزشی و یا سازمانی نیست باید برای به دست آوردن یک backlink از وب سایت های غیر رقابتی که صنعتشان با شما فرق دارد استفاده نمایید.
ناوبری


ناوبری نیز یکی از مهم ترین عناصر برای موتورهای جستجوگر به حساب می آید. شما باید مطمئن شوید که موتورهای جستجو و همچنین بازدید کنندگان می توانند در سایت شما با سهولت حرکت کنند و صفحات مختلف را بررسی نمایند.محتوا


محتوای شما نیز بسیار مهم است زیرا اولین چیزی که با کاربران رابطه برقرار مینماید محتوای وب سایت شما است.


اگر نکات بالا را در وب سایت خود رعایت نمایید در نتایج امروزی گوگل وضعیت بسیار خوبی را پیدا خواهید نمود.خدمات طراحی سایت ارزان و طراحی وب سایت حرفه ای با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت توسط شرکت طراحی سایت ایفانت برای اولین بار در ایران ارائه می شود

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید