hidden

 

ثبت سفارش طراحی سایت چرا ایفانت قابل اعتماد است چرا ایفانت ؟ نمونه کارهای طراحی سایت قیمت و هزینه طراحی سایت

 

 

 

تصاویر کوچک
تصاویر کوچک , استفاده از تصاویر کوچک
سرعت لود صفحه شما برای کاربران از اهمیت ویژه ای برخوردار است . هرچه سرعت لود صفحه شما بیشتر باشد کاربران بیشتری از آن بازدید خواهند کرد زیرا اکثر کاربران کم حوصله بوده و به هیچ عنوان منتظر نمیمانند تا یک صفحه به آهستگی بارگذاری شود.
در این مقاله توضیح دادیم که چگونه تصاویر خود را کوچک کنید ، اکنون سه نکته آموزشی برای نگهداری از این تصاویر به شما آموزش میدهیم.
نظم تصاویراطمینان حاصل کنید تصاویر شما باعث برهم خوردن نظم صفحاتتان نشده است. از شلوغی بیهوده و استفاده بیش از حد از تصاویر پرهیز کنید زیرا اگر صفحه شما نظم و انضباط خوبی نداشته باشد نمیتواند بازدیدکنندگان را به خود جذب کند . هرچقدر که تصاویر شما از سایز های یکسان ، نحوه قرار گرفتن یکسان  ، در یک راستا قرار گرفتن و .... برخوردار باشد تاثیری بیشتری روی بازدید کننده خواهد داشت . کیفیت تصاویر نیز بسیار مهم است ، استفاده کردن از تصاویر بدون کیفیت و تار باعث میشود کاربر از صفحه خوشش نیاید و صفحه را ببندد . در کنار کوچک بودن ابعاد و کم حجمی تصاویر و سایر نکات ، مرتبط بودن تصاویر و متن نیز بسیار مهم است ، اگر از فوتبال مینویسید نباید عکس یک بسکتبالیست را قرار دهید زیرا این مسئله موجب نا رضایتی خواننده خواهد شد .
استفاده از پالت رنگ


در هنگام ایجاد تصاویر GIF میتوانید از پالت رنگ استفاده کرده و عکستان را با رنگی که میخواهید ذخیره کنید. اکثر مردم میدانند که پالت رنگ بسیار پرکاربرد است. پالت رنگ ها دارای 216 رنگ در آن است که این رنگ ها می تواند به درستی نمایش پیدا کند. اما چیزی که شما ممکن است متوجه آن نباشید این است که اگر شما یک تصویر با سه رنگ داشته باشید و با صرفه جویی GIF خود را با سه رنگ مورد استفاده قرار دهید سایر رنگ ها حذف شده و دیگر تاثیری بر روی عکس ندارند.

قرار دادن تصاویر از طریق یک برنامه بهینه سازی


بسیاری از برنامه های مفید مانند فتوشاپ وجود دارند و شما میتوانید از آن ها برای بهینه سازی تصاویر خود استفاده کنید.
بهینه سازی تصاویر علاوه بر افزایش سرعت لود صفحه در نگهداری تصاویر نیز به شما کمک میکند .
 

خدمات طراحی سایت ارزان و طراحی وب سایت حرفه ای با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت توسط شرکت طراحی سایت ایفانت برای اولین بار در ایران ارائه می شود

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید