hidden

 

ثبت سفارش طراحی سایت چرا ایفانت قابل اعتماد است چرا ایفانت ؟ نمونه کارهای طراحی سایت قیمت و هزینه طراحی سایت

 

 

 

افزایش سئو از طریق کم کردن حجم تصاویر 

 

افزایش سئو از طریق کم کردن حجم تصاویر,بهینه سازی تصاویر

 

 

 

امروزه تصاویر بخش مهمی از طراحی سایت را شامل میشود . افراد زیادی هستند که ممکن است با دیدن تصاویر زیبا جذب یک صفحه شده و از خوانندگان همیشگی آن صفحه
شود. اما استفاده از تصاویر اگر بدون توجه به حجم آنها انجام شود برای شما دردسرهایی نیز خواهد داشت. اصلی ترین مشکل کم شدن سرعت لود صفحه است زیرا هرچه حجم صفحه شما بیشتر شود سرعت بارگذاری آن نیز کمتر خواهد شد.برای جلوگیری از کاهش سرعت لود سایتتان میتوانید به روش زیر اقدام کرده و تصاویر خود را بهینه سازی نمائید.


تغییر اندازه تصویر


میتوانید با استفاده از نرم افزارهایی مانند فتوشاپ و یا پینت ویندوز تصاویر خود را برش زده و قسمت های اضافی آن را پاک نمایید. با این کار شما حجم تصویر خود را کاهش خواهید داد زیرا هرچقدر ابعاد تصویر کوچک شود حجم آن نیز کمتر خواهد شد.
تبدیل عکس به JPEG


هنگامی که میخواهید عکس کوچک شده خود را ذخیره کنید سعی کنید آن را با فرمت JPEG  ذخیره کنید زیرا در این صورت عکس شما از نظر حجم بازهم کم حجم تر شده و برای استفاده در سایتتان بهینه تر میباشد. این فرمت نسبت به سایر فرمت ها از حجم کمی برخوردار است و این مسئله باعث شده تا صاحبان سایت ها برای استفاده از تصاویر از این فرمت استفاده نمایند.
نوشتن و یا ویرایش صفحه وب خوداکنون که عکس خود را کوچک و کم حجم تر کرده اید مجددا تصاویرتان را در سایت قرار دهید و مطالب خود را ویرایش نمایید. اکنون سرعت بارگذاری سایت شما بسیار بیشتر شده است زیرا از حجم آن کم کرده اید.
 

تست کردن تصاویر


در آخرین مرحله باید اطمینان حاصل کنید که دیگران میتوانند تصاویر شما را با مرورگر های مختلف و بدون مشکل ببینند.


 

 

 

 

خدمات طراحی سایت ارزان و طراحی وب سایت حرفه ای با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت توسط شرکت طراحی سایت ایفانت برای اولین بار در ایران ارائه می شود

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید