hidden

 

ثبت سفارش طراحی سایت چرا ایفانت قابل اعتماد است چرا ایفانت ؟ نمونه کارهای طراحی سایت قیمت و هزینه طراحی سایت

 

 

 

غلبه بر چالش های SEO در تجارت الکترونیک

 

 

 

غلبه بر چالش های SEO در تجارت الکترونیک , بهینه سازی در تجارت الکترونیک

 

 

 

 

هنگامی که صحبت از SEO یا همان بهینه سازی برای وب سایت های تجارت الکترونیک میشود میتوان گفت که سئو یک نوع بازی است اما این بازی با بازی با یک توپ بسیار متفاوت است. سایت های تجارت الکترونیک با بسیاری از چالش ها مواجه هستند که یکی از اصلی ترین چالش هایشان رتبه بندی در موتورهای جستجو است. اکثر سایت های تجارت الکترونیک برای جذب بازدیدکنندگان بیشتر نیاز به بهینه سازی دارند.در اینجا برخی از چالش هایی که سایت های تجارت الکترونیک با آن روبرو هستند را مشاهده میکنیم :

سالم بودن لینک ها به خصوص لینک های داخلی یک سایت زیرا مردم دوست ندارند روی لینکی کلیک کنند که از کار افتاده باشد .

ناوبری وب سایت می تواند مشکلی اساسی باشد زیرا برای ایجاد یک ساختار پیمایشی مناسب کار بسیار سخت است به خصوص ساختن ساختاری مناسب برای استفاده از موتورهای جستجو .
تکراری بودن مطالب نیز یک عامل مهم است ، اکثر وب سایت ها ممکن است از یک سری مطالب تکراری استفاده کرده یا کپی رایت را رعایت نکنند.
ساختار URL ضعیف نیز مشکلاتی برای اکثر سایت های تجارت الکترونیک تولید میکند.


اما چند استراتژی پیشرفته زیر به شما کمک میکند که SEO  خود را بسیار قوی تر کنید.


1. ناوبری


این فرایند به مشتری توانایی حرکت از طریق محصولات را در سایت شما و بر اساس تنظیماتی که قابل تغییر است میدهد.  آنها می توانند با رنگ، نام تجاری، قیمت، و سایر مواردی که شما میخواهید آشنا شوند زیرا برخی مشتریان واقعا نمی دانند چه می خواهند، اما این کار باعث میشود نیاز به انجام تحقیقات بیشتری قبل از تصمیم گیری برای خرید داشته باشند.

2. عمیق بودن لینک هاارتباط عمیق با مشتری از طریق ارتباط کلمات کلیدی و صفحات مهم شما بر روی وب سایت شما به وجود می آید. این مسئله اجازه می دهد تا مشتری بر روی لینک های شما کلیک کند و به اطلاعاتی که نیاز دارد دسترسی پیدا کند.

3. ایجاد  نقشه XML و HTMLنقشه سایت به موتورهای جستجو در شناسایی صفحات موجود در وب سایت شما کمک خواهد کرد و باعث افزایش شانس شما برای جذب بازدید کننده خواهد بود.

4. ساختار URLمطمئن شوید که URL شما شامل نام محصول شما میشود. این کمک می کند تا موتورهای جستجو تصمیم بگیرند که سایت شما به صفحه اول و رتبه اول نتایج تبدیل شود.


5. پیوند استراتژیبدست آوردن لینک های با ارزش بسیار سخت است ، اما اگر به استراتژی هایی که در این مقاله به آن اشاره شد عمل کنید میتوانید شانس خود را برای جذب مشتری بسیار بالا ببرید.


6. توسعه مطالب و محتوا


تجارت الکترونیک نیاز به قوی بودن محتوای سایت دارد.محتوا می تواند رتبه بندی سایت شما را افزایش دهد


7. توصیف محصولاتاز آنجا که اکثر وب سایت های تجارت الکترونیک از توصیف ویژگی های محصول خود اجتناب میکنند، شما می توانید شانس خود را برای حضور در رتبه های بالاتر در موتورهای جستجو با دوباره نوشتن تمام توصیفات مربوط به یک محصول افزایش دهید. به این ترتیب شما می توانید محتوای منحصر به فرد و اصلی داشته باشید و از وجود محتوای تکراری جلوگیری نمایید.
 

 

 

خدمات طراحی سایت ارزان و طراحی وب سایت حرفه ای با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت توسط شرکت طراحی سایت ایفانت برای اولین بار در ایران ارائه می شود

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید