hidden

 

ثبت سفارش طراحی سایت چرا ایفانت قابل اعتماد است چرا ایفانت ؟ نمونه کارهای طراحی سایت قیمت و هزینه طراحی سایت

 

 

 

مزایای استفاده از مقالات تخصصی 

مزایای استفاده از مقالات تخصصی,مقالات تخصصی

 

 

 

 

هنگامی که بازدیدکنندگان از وب سایت شما بازدید میکنند به احتمال زیاد به منابع کتابخانه ای شما ( مقالات ) نگاهی خواهند کرد و به احتمال زیاد بسیاری از مقالات شما که مربوط به صنعتی خاص و یا موضوعی خاص و جالب است را مشاهده خواهند کرد. اگر از مقالات تخصصی برای دادن اطلاعات به آنها استفاده کرده باشید بسیار خوب است.استفاده از مقالات آموزنده در وب سایت به جذب بازدیدکننده جدید منجر خواهد شد.

 

 

 

 

 

در واقع داشتن مقالات آموزنده و منابع کتابخانه ای مزایای بسیاری برای صاحب وب سایت به همراه دارد و تجربه خوبی نیز در اختیار بازدیدکننده قرار میگیرد. بازدید کنندگان جذب سایت هایی که اطلاعاتی ساده برای ارائه دارند نمیشوند بلکه به دنبال اطلاعاتی تخصصی و عمقی هستند که برایشان از نظر علمی کاربرد داشته باشد . میتوانید از بازدیدکنندگان خود بپرسید که از چه نوع مقالاتی خوششان می آید ، نتایج این نظرسنجی و پرسش میتواند به شما برای گذاشتن مقالات جدید کمک کند تا مقالاتتان نظرات بیشتری را به خود جلب نماید.

 

 

 

 

 

 

 

این مسئله به نوعی اعتماد بازدیدکننده را جلب کرده و بازدیدکننده احساس میکند که صاحبان وب سایت به نظرات مردم اهمیت داده و برای بازدیدکنندگان و مشتریان ارزش قائل هستند  و در نتیجه با توجه به این اعتماد ساخته شده احتمال زیادی وجود دارد که بازدیدکننده به خریدار تبدیل شده  و یک یا چند محصول از شما خریده و یا از خدمات وب سایت شما استفاده نماید.


 

 

 

 

 

سود اصلی برای مالک سایت زمانی است که مقالات شما باعث افزایش لینک های ورودی به وب سایت میشود زیرا هنگامی که از مقالات شما در سایت های دیگر استفاده شود و لینک شما به عنوان منبع در آن ذکر شود سود اصلی برای شما به حساب خواهد آمد.نتیجه این افزایش لینک ها کمک به رتبه شما در موتورهای جستجو به ویژه گوگل و ایجاد ترافیک قابل ملاحظه برای سایتتان است.

 

 

 

 

 

از مزایای دیگر این مقالات میتوان گفت که این کار در واقع یک راه برای بهینه سازی کلمات کلیدی خاص است زیرا هنگامی که برای مقالات خود کلمه کلیدی مشخص میکنید به شما در بهینه سازی این کلمات کمک فراوانی میشود. وقتی که کلمات کلیدی شما از نظر بهینه سازی وضعیت بهتری پیدا نمایند رتبه بندی سایت شما در موتورهای جستجو برای کلمه های کلیدی خاصی که استفاده کرده اید افزایش می یابد. این کار همچنین باعث افزایش ترافیک سایت شما نیز خواهد شد و بسیاری از بازدیدکنندگان برای پیدا کردن یک مقاله تخصصی به سایت شما خواهند آمد. 

 

 

 

 

بسیاری از صاحبان وب سایت تنها بر روی فروش بیشتر تمرکز دارند و نسبت به داشتن بانک اطلاعاتی قوی در خصوص مقالات بی تفاوت هستند و به هیچ وجه روی داشتن مقالات تخصصی تمرکز ندارند. نکته اصلی این است که یک دایرکتوری مقاله تنها برای آموزش مصرف کنندگان یا افزایش فروش نیست اما با ایجاد یک رابطه بین صاحبان سایت و بازدیدکنندگان به افزایش فروش کمک زیادی خواهد نمود. 

خدمات طراحی سایت ارزان و طراحی وب سایت حرفه ای با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت توسط شرکت طراحی سایت ایفانت برای اولین بار در ایران ارائه می شود

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید