hidden

 

ثبت سفارش طراحی سایت چرا ایفانت قابل اعتماد است چرا ایفانت ؟ نمونه کارهای طراحی سایت قیمت و هزینه طراحی سایت

 

 

 

مسائلی در رابطه با کپی رایت محتوای وب سایت

مسائلی در رابطه با کپی رایت محتوای وب سایت,کپی رایت محتوا

 

 

 

 

 

 

همه ما می دانیم که رقابت شدیدی در دنیای شرکت های بزرگ است. اما با این حال این رقابت نباید باعث شود که یک شرکت به خود اجازه دهد که از یک شرکت دیگر مطالبی را کپی کند. متاسفانه این مسئله مدتی است که شدت یافته و به نظر می رسد با افزایش محبوبیت و سهولت استفاده از اینترنت رو به وخامت گذاشته شده است. خوشبختانه، اگر کسی پس از سعی و تلاش خود مطلبی را آماده نماید و آن را به دیگران منتقل نماید می تواند اقداماتی برای جلوگیری از بروز این مسئله انجام دهد. این مسئله یعنی شما می توانید عملی را انجام دهید و با استفاده از قوانین کپی رایت و علائم تجاری مانع از کپی شدن آن شوید. البته قبل از اینکه شما شروع به در نظر گرفتن هر گونه اقدام واقعی کنید نیاز به تحقیق در مورد این مسئله دارید.

اولین گام در روند تحقیق شما نقض کپی رایت و یا علامت تجاری شماست. هنگامی که شما کار خود را در وب سایتتان آغاز میکنید افراد با انجام جستجوی whois برای پیدا کردن صاحب سایت اقدام میکنند. اگر شما از کپی رایت نرم افزاری استفاده کرده اید که شرایط کپی رایت را نقض کرده است می توانید فایل PAD را به منظور پیدا کردن نویسنده آن نرم افزار بررسی کرده و هنگامی که منتشر شد مشکل کپی رایت خود را حل نمایید.بعد از این مرحله شما باید شرایط خود را از خدمات (TOS) و همچنین استفاده از آن به عنوان سیاست های قابل قبول (AUP) را بررسی کنید. در بسیاری از موارد شما می توانید اطلاعات دقیقی در مورد چگونگی پرونده ادعای سوء استفاده در برابر وب سایت متخلف را در اینجا پیدا کنید.

 

 

 

 

قبل از اینکه شما گزارشی ارسال کنید که کپی رایت شما نقض شده است ، باید مشخص کنید کپی رایت شما در کجا نقض شده است. اگر شما مدعی نقض کپی رایتتان هستید باید به روشنی در مورد آنچه که مورد سو استفاده قرار گرفته است توضیح دهید تا در مورد کپی رایت شما اقدامات لازم صورت پذیرد.

 

 

 

 

 

شما باید مشخص کنید که مطالبتان نسخه اصلی و نوشته شده توسط خودتان ، به عنوان مطالب نمایشی، آثار ادبی، هنری، و... است ، علاوه بر این ، حفاظت نه تنها برای آثار منتشر شده وجود دارد بلکه برای آثار منتشر نشده این نسخه ها نیز کار میکند.   این مهم است که توجه داشته باشید که ایده های خود را نمی توانید copywritten منتشر کنید بنابراین،اگر مقاله هایی حاوی همین نوع اطلاعات اما در مورد سایر موارد نوشته شده باشد شامل نقض کپی رایت نمی باشد، فقط به عنوان شبیه سازی یک نرم افزار کاربردی از آن یاد شده و کاملا قانونی است.از آنجا که نقاط ضعف زیادی در قوانین کپی رایت وجود دارد شما نیاز به ارزیابی های زیاد درباره مسائلی که منجر به نقض کپی رایت میشود دارید.

 

 

 

میتوانید نسخه قابل چاپی از اسناد را در صفحات وب خود به دور از هر گونه خاصیت اجرایی قرار دهید. این نیز ایده خوبی است برای ضبط تصاویر و ذخیره آن اطلاعات برای جلوگیری از کپی شدن.اگر شما هنوز هم احساس می کنید کپی رایت شما پس از اتمام این تحقیق نقض شده است و یا احساس می کنید باید شواهد کافی برای اثبات این مسئله داشته باشید ، باید تعدادی از گزینه های مختلف را انتخاب کنید. میتوانید با اشخاصی که کپی رایت شما را نقض کرده اند تماس بگیرید. این گزینه ها عبارتند از: میزبانی وب، سفارش آنلاین، سایت دانلود، انجمن ها، و سازمان های معتبر. ارسال مکاتبات به هر یک از این احزاب شامل ارسال تمامی شواهدی که جمع آوری کرده اید میشود.


 

خدمات طراحی سایت ارزان و طراحی وب سایت حرفه ای با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت توسط شرکت طراحی سایت ایفانت برای اولین بار در ایران ارائه می شود

دیدگاه‌ها  

0 #1 احسان 1392-12-16 18:46
دمت گرم. خیلی نیاز داشتم به این مطلب
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید