hidden

 

ثبت سفارش طراحی سایت چرا ایفانت قابل اعتماد است چرا ایفانت ؟ نمونه کارهای طراحی سایت قیمت و هزینه طراحی سایت

 

 

 

افزایش فروش از طریق اینترنت

 

 

افزایش فروش از طریق اینترنت,افزایش فروش

 

 

 

 

نحوه طراحی سایت شما میتواند به مصرف کنندگان اعتماد بیشتری برای خرید کردن بدهد. اعتماد به سایت های کاربر پسند بسیار بیشتر از سایت هایی که کاربر پسند نیستند به وجود می آید. در بسیاری از موارد طراحی وب سایت تنها یک چشم انداز خالص از ظاهر برنامه ریزی شما است اما بسیاری از عوامل دیگر را باید در نظر گرفت تا طراحی شما موجب فروش بیشتر شما شود.


اگر شما در حال برنامه ریزی برای طراحی وب سایت های جدید در آینده ای نزدیک هستید ، مطلب زیر را بخوانید.


هدفتان از طراحی سایت چیست ؟این ممکن است مانند یک سوال واضح به نظر برسد اما برخی از پاسخ ها می تواند شگفت انگیز باشد. ممکن است هدف شما افزایش فروش باشد ، سرگرمی و تفریح باشد یا هرچیزی اما مسئله اصلی این است که شما باید نسبت به هدف خود خیلی از مسائل را در نظر بگیرید ، اینکه هدف شما غیرقابل دسترس است یا میشود به آن رسید ، اینکه رسیدن به هدفی که مد نظرتان است در توان شما است یا توان رسیدن به آن را ندارید ، اینکه هدف شما یک هدف واقعی و قابل لمس است یا هدفی رویایی در ذهن دارید که قابل دستیابی نیست و غیره.... ، سپس نسبت به هدفتان مراحل بعدی را طی نمایید زیرا اگر هدف خود را مشخص نکنید در حین طراحی دچار سردرگمی عجیبی خواهید شد و این مسئله باعث میشود نتوانید سایتی که میخواهید را طراحی نمایید.از مخاطبان خود چه می خواهید؟


به هدفی که انتخاب کرده اید نگاه کنید ، حال به این مسئله فکر کنید که از مخاطبان خود چه چیزی میخواهید. نگاهی به برنامه های درون ذهنتان برای رسیدن به هدفتان بیاندازید ، حال ببینید که از مخاطبان خود چه میخواهید. به عنوان مثال، یک مشتری که سایت شما را با تایپ کردن "مقایسه دوربین های دیجیتال" در گوگل پیدا میکند احتمالا می خواهد چیزی متفاوت از سایر دوربین های دیجیتالی که در جستجوهای قبلی خود پیدا کرده است را بیابد و از سایت شما میخواهد چیزی متفاوت از سایرین ارائه نماید ، حال ببینید شما از مشتریان خود چه میخواهید ؟


 

 

 

 

 

چگونه می توانید جهتیابی خود را واضح تر کنید؟


آیا کاربران شما یک لیست طولانی از لینک ها را بر روی هر یک از صفحات شما خواهند دید؟ آیا شما فقط یک جعبه جستجو باید داشته باشید؟ هر دو رویکرد می توانند برای بازدید کنند خسته کننده به نظر بیایند. به همین خاطر دسته بندی های شما در ناوبری اصلی شما باید به راحتی در دسترس بازدید کننده باشد و تقسیم بندی های شما به قدری حرفه ای صورت پذیرد که کاربران در سایت شما به راحتی بین صفحات حرکت کرده و اطلاعات لازم خود را بدست آورند. استفاده از یک نقشه جامع در سایت شما میتواند به این مسئله کمک فراوانی نماید.


 

 

 

 

طراحی گرافیکی سایتآیا میخواهید طراحی شما گرافیکی باشد و از طریق گرافیک آن مشتریان جدید جذب نمایید ؟ اگر میخواهید طراحی گرافیکی به کار ببرید در استفاده از رنگ ها و فونت ها و سایر موارد بسیار دقت کنید زیرا اگر طراحی شما کاربرپسند نباشد و یا حجم سایت شما زیاد شود نه تنها از طریق طراحی مشتری جذب نخواهید کرد بلکه مشتریان خود را نیز از دست خواهید داد. اگر به خاطر طراحی اشتباه سایت شما چشم کاربر را اذیت کند و یا سرعت بارگذاری صفحه شما کاهش یابد مشتریان جدید جذب نخواهید کرد به علاوه ممکن است مشتریان قدیمی خود را نیز از دست بدهید.
 

خدمات طراحی سایت ارزان و طراحی وب سایت حرفه ای با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت توسط شرکت طراحی سایت ایفانت برای اولین بار در ایران ارائه می شود

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید