hidden

 

ثبت سفارش طراحی سایت چرا ایفانت قابل اعتماد است چرا ایفانت ؟ نمونه کارهای طراحی سایت قیمت و هزینه طراحی سایت

 

 

 

افزایش فروش با بهره گیری کامل از نتایج جستجو

 

 

 

افزایش فروش با بهره گیری کامل از نتایج جستجو,افزایش فروش اینترنتی

 

 

 

 

کسب و کارهای بسیاری به دلیل عدم بهره برداری کامل از همه فرصت های آنلاین برای بازاریابی کسب و کار خود در معرض ورشکستی قرار دارند. یکی از این موارد عدم بهره برداری کامل از نتایج موتورهای جستجو است. مفهوم استفاده از جستجو به این دلیل مورد استفاده قرار میگیرد که در طول سال های گذشته به اصلی ترین مسئله در بازاریابی آنلاین  تبدیل شده است.

 

 

 

 

 

در واقع در حدود 98٪ از مردم از طریق جستجو در موتورهای جستجو به ویژه گوگل اقدام به خرید کالا یا خدمات مورد نیاز خود میکنند . با انجام یک جستجوی ساده کاربران اینترنت می توانند تعداد نتایج زیادی را مشاهده کنند که از شماره تماس شرکت های مختلف گرفته تا آدرس آنها ، نوع کالا یا خدمات ، مارک کالا ، مدت ضمانت ، قیمت و غیره مطلع شده و به راحتی با یک جستجو نیاز خود را برطرف کنند .

 

 

 

 

این مسئله باعث می شود نتایج جستجو معنی خاص تری پیدا کند زیرا امروزه خرید از اینترنت بسیار گسترده تر از قبل شده و کاربران زیادی روزانه اقدام به خرید از طریق اینترنت میکنند. یکی از اصلی ترین دلایل این مسئله نیز این است که مثلا یک فروشگاه محلی که در وسط یک شهر قرار دارد نهایتا به افراد حاضر در همان شهر میتواند کالا یا خدمات ارائه کند آن هم در ساعاتی مشخص اما یک وب سایت محدوده زمانی و مکانی ندارد و هرکسی میتواند از دور افتاده ترین نقاط یک کشور حتی از کشورهای دیگر خرید نماید.


ویژگی های نقشه جستجو بسیار مهم است چرا که مردم ترجیح می دهند برای استفاده از خدمات کسب و کاری یک شرکت ، از شرکتی استفاده کنند که در نزدیکی آنها هستند. در واقع، بر اساس تحقیقات، بیش از نیمی از افراد قبل از اینکه اقدام به خواندن تبلیغات و یا سایر اطلاعات ارائه شده بکنند اقدام به خواندن اطلاعاتی درباره محل قرار داشتن شرکت میکند.


 

 

 

 

با وجود افزایش استفاده از جستجو بعضی شرکت ها به این مسئله بی توجه بوده و اهمیتی برای آن قائل نیستند. واقعیت این است که دلیل اصلی که مردم برای خرید از اینترنت استفاده میکنند این است که میتوانند در عرض چند ثانیه اطلاعات زیادی از شرکت های مختلف و کالاهای مختلف بدست آورده ، قیمت ها را با هم مقایسه کرده ، خدمات را باهم مقایسه کرده و در نتیجه بهترین کالا را انتخاب کنند. 

 

شما باید از طریق اینترنت برای کمک به کسب و کار خود برای رسیدن به موفقیت استفاده کنید. به منظور کمک به مشتریان خود در پیدا کردن سایت شما نیاز به این مسئله دارید که در نتایج موتورهای جستجو رده های بالاتری را به خود اختصاص دهید. بنابراین، گام اول شما پیشرفت در نتایج موتورهای جستجو است تا مشتریان بتوانند به راحتی سایت شما را پیدا کنند. اگر شما گام اول را درست بر ندارید ممکن است روزی صدها نفر از مشتریان بالقوه خود را از دست دهید .


 

 

واقعیت این است که امروز مصرف کنندگان انتظار دارند که قادر به تحقیق درباره کسب و کار شما باشند آن هم با نگاه کردن آنلاین و از طریق سایت شما. وجود اطلاعات کافی در سایت شما نیز به افزایش فروش شما کمک خواهد کرد زیرا مشتریان به همان اندازه که میخواهند درباره کسب و کار شما تحقیق کنند میخواهند اطلاعات کاملی از کسب و کار شما بدست آورند به همین دلیل است که باید علاوه بر پیشرفت در نتایج موتورهای جستجو ، اطلاعات کامل و دقیقی نیز در اختیار مشتریان قرار دهید تا پاسخ همه سوال های آن ها را بدهد.

 

 

 

پیشرفت در نتایج موتورهای جستجو باعث افزایش فروش شما خواهد شد ، مطمئن باشید برای افزایش فروش آنلاین هیچ راهی مطمئن تر از پیشرفت در نتایج موتورهای جستجو به ویژه گوگل وجود ندارد. اگر نسبت به نتایج موتورهای جستجو بی تفاوت هستید شک نکنید که فروش شما بسیار کمتر از حالتی خواهد بود که در نتایج رتبه های خوبی داشته باشید.

 

 

 

 

هرچقدر نتایج شما بهتر باشد بازدیدکننده بیشتری خواهید داشت و هرچقدر بازدیدکنندگان شما بیشتر باشند فروش شما بیشتر خواهد بود ، البته به شرطی که بتوانید بازدیدکنندگان خود را به مشتری واقعی تبدیل نمایید.
 

خدمات طراحی سایت ارزان و طراحی وب سایت حرفه ای با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت توسط شرکت طراحی سایت ایفانت برای اولین بار در ایران ارائه می شود

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید