hidden

 

ثبت سفارش طراحی سایت چرا ایفانت قابل اعتماد است چرا ایفانت ؟ نمونه کارهای طراحی سایت قیمت و هزینه طراحی سایت

 

 

 

بازاریابی از طریق بهبود صفحات سایت

 

 

بازاریابی از طریق بهبود صفحات سایت,بازاریابی از طریق سایت

 

 

 

 

سرعت لود بالا

 

هرجه سرعت لود صفحه شما بالاتر باشد ، میزان فروش شما نیز بالاتر خواهد بود زیرا مشتریان اکثرا کم حوصله هستند و اگر صحفه شما به سرعت لود نشود صفحه شما را بسته و به سایتی دیگر خواهند رفت. سرعت لود بالا در صفحه های شما به کاربر دید خوبی را القا میکند و این مسئله باعث میشود کاربر به راحتی در صفحات مختلف سایت شما چرخیده و اطلاعات لازم را بدست آورد.

 

 

 

 

 

اشتباهات املایی و تایپی

مشتریان دوست ندارند در سایت شما اشتباهات تایپی یا املایی ببینند ، هرچه سایت شما از نظر نگارش ساده و روان و از نظر املایی و تایپی بدون اشتباه باشد به مشتری احساس بهتری منتقل میکند .

 

 

 

 

 

 

ناوبری

 

 

ناوبری یکی از مهم ترین نکات در سایت به حساب می آید. ناوبری در واقع همان چیزی است که از طریق آن میتوانید خوانندگان را در سایت خود نگه دارید.در صفحات وب طولانی می توانید با استفاده از جداول و یا گذاشتن مطالب با استفاده از لینک ها به خوانندگان خود بها داده و برای آنها شرایط بهتری مهیا کنید. هرچه کاربر احساس کند که مدیران سایت برایشان ارزش بیشتری قائل هستند برای خرید بیشتر ترغیب میشود زیرا احساس میکند مدیران سایت پس از خرید هم برای مشتریان ارزش زیادی قائل خواهند بود و در صورت بروز مشکل میتوان روی کمک آنها حساب کرد.

 

 

 

 

استفاده از رنگ های مناسب

هرچه رنگ بندی سایت شما حرفه ای تر و آرامش بخش تر باشد ، میزان جذب مشتری و افزایش فروش نیز بیشتر است. مشتریان از سایت هایی که از نظر رنگ بندی چشم آدم را اذیت میکنند خوششان نمی آید و به دنبال سایت هایی هستند که در آنها رنگ بندی های مورد استفاده آرامش بخش است

 

 

 

 

سالم بودن لینک های موجود در سایت


از کار افتاده بودن لینک ها به مشتریان حس بدی را القا میکند ، مشتریان احساس میکنند مدیران برای بازدیدکنندگان ارزش قائل نیستند و فقط به فکر سود مادی خود میباشند.

هرچه لینک های شما از کار افتاده تر باشد میزان فروش شما نیز کم خواهد شد به این دلیل است که باید همواره لینک های خود را سالم و سرعت لود آن ها را افزایش دهید

 

 

 

 

استفاده از تصاویر کوچک

 

 

تصاویر کوچک باعث بالا رفتن سرعت لود صفحه و همچنین کم حجم بودن آنها باعث افزایش سرعت دانلود میشود . هرچه سرعت لود صفحه و سرعت دانلود کاربر بیشتر باشد کاربران احساس راحتی بهتری میکنند و این مسئله بسیار مهم است. هرچه سرعت لود و دانلود بالاتر میرود کاربر احساس میکند سایت شما بسیار حرفه ای تر از سایتهایی است که سرعت لود کمی داشته و دانلود کردن از آنها نیز سخت میباشد به همین دلیل بسیار ترغیب خواهد شد برای خرید از شما.

 

 

 

 

خدمات طراحی سایت ارزان و طراحی وب سایت حرفه ای با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت توسط شرکت طراحی سایت ایفانت برای اولین بار در ایران ارائه می شود

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید