hidden

 

ثبت سفارش طراحی سایت چرا ایفانت قابل اعتماد است چرا ایفانت ؟ نمونه کارهای طراحی سایت قیمت و هزینه طراحی سایت

 

 

نحوه بازاریابی قسمت دومنحوه بازاریابی قسمت دوم,نحوه بازاریابی

هدف از بازاریابی اقدام به جذب مشتریان است به خصوص برای اینکه مشتریان بتوانند کسب و کار شما را بیشتر و بهتر درک کنند. در این مقاله سعی میکنیم شما را از اشتباهات رایج افراد در بازاریابی و همچنین مراحل رفع این اشکالات آشنا کنیم.


چه کسی باید بازاریابی خود را انجام دهد؟


بازاریابی یکی از بزرگترین دلایل سرخوردگی و ناامیدی بسیاری از صاحبان کسب و کار های مختلف است. تبلیغات هرزه باعث کم شدن فروش و ضربه خوردن روحیه افراد میشود.
اگر بودجه اصلی شما کم باشد ، بازاریابی اشتباه شما را به ورطه سقوط نزدیک خواهد کرد چراکه علاوه بر از دست رفتن بودجه باعث از دست رفتن انگیزه شما نیز خواهد شد. بسیاری از افراد تصور میکنند بازاریابی را خودشان میتوانند به خوبی انجام دهند اما این افراد باید بدانند که بازاریابی اشتباه = از دست رفتن بودجه و انگیزه و امید !
اما اگر نمیخواهید نگران بازاریابی باشید ، بهترین راه پیش روی شما استفاده از شرکت های متخصص بازاریابی است که با استفاده از تخصص و دانش آنها بتوانید بازاریابی خود را به نحو احسن انجام داده و نگرانی هایتان را رفع کنید. استفاده از این شرکت ها مزایای خاصی دارد که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.
برای اینکه خودتان بازاریابی کنید نیاز به صرف وقت زیادی برای بررسی موارد تبلیغاتی، تجزیه و تحلیل اثر تبلیغات ، مبارزه با رقبا،نحوه تبلیغات و مطمئن شدن از نتیجه کار دارید که این مسائل باعث میشود علاوه بر زمان ، انرژی زیادی نیز از شما گرفته شود.راه دوم این است که از یک آژانس تبلیغاتی و یا وب سایتی از شرکتهای بازاریاب که قادر به حل همه نگرانی های شما در مورد بازاریابی هستند استفاده کنید. بنابراین قطعا اینکه تصور کنید بازاریابی را خودتان به سادگی انجام میدهید اشتباه است و تنها در صورتی موفق خواهید بود که با استخدام آژانس های تبلیغاتی و یا طراحی که مسئولیت رسیدگی به همه نیازهای بازاریابی شما را به عهده میگیرند بازاریابی خود را انجام دهید.

در مرحله بعد باید ببینید آژانس تبلیغاتی ای که استخدام کرده اید با کدام روزنامه یا شبکه تلویزیونی یا رادیویی روابط نزدیکتری دارد ، چاپ آگهی در روزنامه و یا تبلیغات در رادیو و  تلویزیون احساس بسیاری خوبی به شما خواهد داد چرا که روزانه افراد زیادی وقت خود را صرف خواندن روزنامه و یا دیدن تلویزیون و شنیدن رادیو میکنند و این شانس شما را برای افزایش فروش بیشتر خواهد کرد. اکثر آژانس های تبلیغاتی با یک روزنامه خاص و یا یک شبکه خاص روابط نزدیکی داشته و شما میتوانید از این روابط استفاده کنید تا با هزینه کمتر اقدام به پخش تبلیغات خود کنید.اما اگر واقعا قصد دارید خودتان بازاریابی کنید سعی کنید ابتدا اطلاعات خود را در زمینه بازاریابی تکمیل کنید ، سپس در سمینارهای مربوط به بازاریابی شرکت کنید تا تجربه شما افزایش پیدا کند سپس اقدام به انجام سایر مراحل نمایید. بازاریابی اصلا آسان نیست اما اگر شما در بازاریابی هرگز آموزش ندیده اید این مسئله می توان دلهره آور ترین موضوع به نظر برسد. میزان فروش شما در بسیاری از جهات بسته به موفقیت شما در بازاریابی است. تکنیک های زیادی در بازاریابی وجود دارد که قطعا برای افرادی که هیچ آموزشی ندیده باشند یادگیری آنها زمان زیادی را لازم خواهد داشت ، تجربه نیز در امر بازاریابی بسیار مفید و موثر خواهد بود. در مجموع توصیه میکنیم اگر آموزش های لازم برای بازاریابی را ندیده اید هرگز اینکار را خودتان انجام ندهید.در بازاریابی خود از دروغ گویی و بزرگ نمایی بپرهیزید ، مشتری اگر احساس کند راجع به محصول خود بزرگنمایی میکنید قطعا از خرید منصرف خواهد شد . این مسئله را به شرکت بازاریاب نیز اطلاع دهید و از آنها بخواهید بدون بزرگنمایی تبلیغات کنند ، تبلیغات دروغین باعث از دست دادن مشتری شده و قطعا تنها کسی که از این مسئله ضرر خواهد کرد شما خواهید بود.


 

 

 

برای مشاهده قسمت های قبلی در این قسمت کلیک نمائید :

 

قسمت اول

 

 

برای مشاهده قسمت های بعدی در این قسمت کلیک نمائید :

 

قسمت سوم

قسمت چهارم

قسمت پنجم

قسمت ششم

 

 

 

خدمات طراحی سایت ارزان و طراحی وب سایت حرفه ای با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت توسط شرکت طراحی سایت ایفانت برای اولین بار در ایران ارائه می شود

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید