hidden

ثبت سفارش طراحی سایت چرا ایفانت قابل اعتماد است چرا ایفانت ؟ نمونه کارهای طراحی سایت قیمت و هزینه طراحی سایت

 

اهمیت قابل استفاده بودن طراحی سایت

 

اهمیت قابل استفاده بودن طراحی سایت,قابل استفاده بودن سایت

 

 

 

 

هنگامی که شخصی به سایت شما می آید ، بسیاری از عناصر در آن وجود دارد که بعضی از آنها از ارزش و اهمیت بیشتری برخوردار هستند. اگر شما در حال طراحی وب سایت برای کسب و کارتان هستید ، یکی از بزرگترین مسائلی که باید آن را رعایت کنید قابل استفاده بودن وب سایتتان است.این قابلیت اشاره به چگونه در دسترس بودن و کاربر پسند بودن یک وب سایت اشاره میکند . سایت شما باید دارای قابلیت استفاده بیشتری نسبت به رقبا باشد و اگر این قابلیت به خوبی وجود داشته باشد احتمال این که مردم در بازدید از سایت شما در صفحه های مختلف شما باقی بمانند و حتی در کسب و کار شما سرمایه گذاری کنند بیشتر است. اگر سایت شما پیچیده باشد و استفاده از آن سخت ، مردم به وب سایت های دیگری مراجعه کرده و برای یافتن کالاها و خدمات مورد نیاز خود در وب سایت های دیگر جستجو میکنند. قابل استفاده بودن وب سایت میتواند تفاوتی اساسی میان سایت شما و رقبا ایجاد
کند ، چیزی که به راحتی بدست نخواهد آمد .
طرح :


طرح بندی صفحه باید ساده باشد و به دنبال آن مردم امکان دسترسی به تمامی ابزارها و اطلاعاتی که نیاز دارند را داشته باشند آن هم بدون نیاز به تلاش و بدون هیچ زحمتی.


کنترل :


باید کنترل سراسر وب سایتتان را در اختیار داشته باشید. اطلاعات مفید زیر صفحات مختلف دفن نباشند و اطلاعات اصلی و مفید به راحتی در اختیار بازدیدکننده باشد. ناوبری وب سایت در این مسئله بسیار مهم است و باید به آن توجه ویژه داشته باشید.

مطالب و محتوا :


باید مطئمن شوید که مطالب شما آموزنده و جذاب است. اگر مردم به مطلب خاصی از وب سایت شما علاقه مند هستند سعی کنید به آن توجه ویژه داشته باشید و روز به روز علاقه آن ها و تعداد علاقمندان را بیشتر کنید چرا که آنها متوجه میشوند شما به مطالب و محتوای خود اهمیت بسیاری میدهید و این نکته آنها را برای سرمایه گزاری در وب سایت شما بیشتر و بیشتر جذب خواهد کرد. مختصر و مفید بودن و همچنین ساده بودن مطالب بسیار مهم است و باید به آن اهمیت زیادی دهید . همچنین مطالب و محتوای شما باید از نظر نگارشی و غلط املایی و اشتباهات تایپی به دقت مورد بررسی قرار بگیرد و کوچکترین اشتباهی در آن نباشد ، این مسئله کاربر را برای خواندن سایر مطالب شما ترغیب میکند.طراحی :از استفاده از گرافیک سنگین ، آرم یا لوگو ، تصاویر و عناصر دیگری که صفحه شما را درهم و برهم میکند دوری کنید چرا که این عناصر کار را برای بازدید کننده سخت میکند پس از استفاده از این عناصر اجتناب کنید.

هنگامی که طراحی سایت خود را انجام میدهید مسائل مختلفی وارد بازی طراحی میشوند ، اما اینکه سایت شما با مخاطبان خود تعامل داشته باشد یک نکته کلیدی و مهم است که باعث میشود شما بتوانید در بازار جهانی نیز به رقابت با رقبای خود بپردازید . پس اطمینان حاصل کنید که وب سایت شما کاربر پسند و برای استفاده آسان است به طوری که شما می توانید به مردم دقیقا همان چیزی را نشان دهید ه آنها می خواهند و کسب و کار خود را به راحتی به موفقیت نزدیک کنید.خدمات طراحی سایت ارزان و طراحی وب سایت حرفه ای با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت توسط شرکت طراحی سایت ایفانت برای اولین بار در ایران ارائه می شود

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید