hidden

ثبت سفارش طراحی سایت چرا ایفانت قابل اعتماد است چرا ایفانت ؟ نمونه کارهای طراحی سایت قیمت و هزینه طراحی سایت

 

بهینه سازی فونت فلشبهینه سازی فونت فلش ,بهینه سازی فلش

محدود کردن تعداد فونت و سبک فونت در اسناد فلشفونت و سبک فونت های شما در سند بزرگتر از حد معمول خواهد بود. فلش یک نسخه از فونت ها را ذخیره میکند و اگر شما سبک های مختلف مانند حروف درشت، کج (ایتالیک)، و .... استفاده کنید ، سند خود را بسیار بزرگ خواهید کرد ( از نظر حجم ) .

 

 

 

اجتناب از فونت های جاسازی شده در فلش

فونت های جاسازی شده در فلش به سرعت حجم فایل را افزایش می دهد. در واقع، اگر سند فلش خود را بیش از حد حجیم کنید، اولین چیزی که شما باید به دنبالش باشید این است که چگونه بسیاری از فونتهای شما جاسازی شده است.
با کم کردن حجم فونت ها میتوانید به جای ده دقیقه منتظر لود ماندن ، ده ثانیه منتظر بمانید !!
حذف فونت های جاسازی شدهیک جعبه متن را انتخاب کنید و پنجره خواص آن را انتخاب نمائید
بر روی دکمه تنظیمات دلخواه کلیک نمایید
بر روی "اشتراک" کلیک کنید ، تغییرات خود را اعمال کنید
روی OK کلیک کنید تا پنجره بسته شود


قراردادن کاراکتر های فونت

 

بهترین کاری که هنگام تعبیه فونت برای حفظ حجم فایل پایین لازم است ، این است که تنها به جاسازی حروف فونت که شما نیاز دارید اقدام شود. هنگامی که شما برای باز کردن کادر محاوره ای تنظیمات دلخواه اقدام میکنید، در زیر گزینه های فونت یک جعبه متنی وجود دارد که شما می توانید انتخاب کنید که چه حروفی را نیاز دارید.ساده ترین کار این است که کلیک بر روی "تکمیل خودکار" را فشار دهید و به صورت خودکار این کار را انجام دهید. این کار به شما اجازه می دهد تا اقدام به جاسازی فونت ها کنید ، یکی از روش های کم حجم نگه داشتن اندازه فایل ها تعبیه فونت فایل های شما با استفاده از این تنظیمات خودکار است.


 

 

خدمات طراحی سایت ارزان و طراحی وب سایت حرفه ای با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت توسط شرکت طراحی سایت ایفانت برای اولین بار در ایران ارائه می شود

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید