hidden

 

ثبت سفارش طراحی سایت چرا ایفانت قابل اعتماد است چرا ایفانت ؟ نمونه کارهای طراحی سایت قیمت و هزینه طراحی سایت

 

 

چرا هاست ایران ؟چرا هاست ایران , هاست ایران


بر خلاف گذشته ، تعرفه پلان های هاست بر روی سرور خارج از کشور بسیار بالاتر از تعرفه سرورهای ایرانی می باشد و دلیل این امر گرانی و ارزش بالای دلار در برابر ریال می باشد .


یکی از محاسن هاست ایرانی ، سرعت بالاتر و محسوس میزبانی وب در کشور است و علت سرعت بالای سایت ها و پورتال ها نیز این است که کاربران سایتها و پورتال ها از سرویس اینترنت داخل کشور استفاده می کنند ، و این امر تا حد زیادی سرعت را بطور مجازی افزایش می دهد . به همین اگر با افزایش کاربران داخلی بر روی سایت خود مواجه شوید ، انتقال هاست سایت شما به سرورهای ایرانی راه حل مناسبی خواهد بود.


قوانین جاری کشور ، شرکت ها و سازمان ها را بنا به دلایل امنیتی ، موظف به انتقال به سرورهای ایران نموده و ممکن است عدم انتقال سایت تان به ایران از مصادیق عدم تمکین در برابر قانون شناخته شده و عواقب بدی داشته باشد.


به دلیل میزبانی سایت ها در داخل کشور  امکان قطع دسترسی به دلیل تحریم ، توسط شرکت های ارائه دهنده خدمات خارجی ممکن نیست .


از سوی دیگر وجود سرور اختصاصی در ایران ، به دلیل دسترسی دایمی به اطلاعات و بکاپ سایت ، یک حسن بزرگ محسوب می شود.


وجود فاصله فیزیکی  کمتر بین سرور ایران  و کاربرانی که از داخل ایران سایت ها را لود می کنند ، سرعت دسترسی برای این دسته از کاربران داخلی را بمراتب افزایش می دهد.


بروز اختلال در اینترنت ایران ، معمولا موجب اختلال و عدم دسترسی یا کندی دسترسی  به سایت هایی که روی سرور های خارجی میزبانی می شوند خواهد شد که ممکن است کاربران هاستینگ خارج از کشور با آن روبرو شده باشند . لیکن دسترسی به سرور داخل ایران به دلیل استفاده از بستر داخلی اینترنت تا حد زیادی ، دسترسی دائمی را برای کاربران ایرانی فراهم می آورد.


افزایش رنگینگ و رتبه سایت در گوگل ، یا سایر موتور های جستجو گر نیز یکی از مزایای استفاده از سرورهای داخلی است. به این دلیل که گوگل به این پارامتر که یک سایت در کنار کاربرانش میزبانی شود ، بها می دهد.ذکر این نکته الزامیست ، برخی از سایت ها با استفاده از موتورهای خودکار سایت ها را با توجه به IP میزبان سایت تفکیک و در رنگینگ کشور مورد نظر قرار می دهند و در این صورت وجود سایت شما در سرور ایران یک مزیت خواهد بود
نهایتا نیز ایجاد اختلالات مکرر از سوی مخابرات ایران در بازدید از سایت های خارج از کشور و لزوم مشاهده برخی از سایت ها به کمک وی پی ان و امثال آن ، یکی از دلایل دیگر مزیت هاستینگ داخلی است.

منبع

خدمات طراحی سایت ارزان و طراحی وب سایت حرفه ای با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت توسط شرکت طراحی سایت ایفانت برای اولین بار در ایران ارائه می شود

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید