hidden

 

ثبت سفارش طراحی سایت چرا ایفانت قابل اعتماد است چرا ایفانت ؟ نمونه کارهای طراحی سایت قیمت و هزینه طراحی سایت

 

 

 

قابل استفاده بودن وب سایت

 

 

قابل استفاده بودن وب سایت,استفاده از وب سایت

 

 

 

اگر میخواهید مشتریان شما بازهم به سراغ شما بیایند ، قابل استفاده بودن وب سایت شما نقش اساسی را در این زمینه ایفا خواهد کرد .

 

آمارها نشان داده است که 42٪ از کاربران وب، برای پیدا کردن کالاهای خود به وب می آیند. این به این معنی است که 58٪ از افراد علاقه زیادی به خرید از طریق وب ندارند. و اگر آنها برای پیدا کردن آنچه آنها نیاز دارند تصمیم به استفاده از وب بگیرند، پس از آن وب سایت است که باید برای آنها بسیار قابل استفاده باشد.

 

 

این به این معنی است که قابلیت استفاده از وب سایت ها، به منظور رسیدن به فروش و پول بسیار حیاتی است. اگر مشتریان شما نتوانند خدمات مورد نیاز خود را در سایتتان
پیدا کنند این به این معنی خواهد بود که شما شانس مجددی برای بازگشت آن ها نخواهید داشت .

 

 

وب سایت شما باید از نظر طراحی ، گرافیک ، منو ها ، صفحه اصلی و .... قدرتمند بوده و مشتری به راحتی در سایت شما به اهداف خود دسترسی داشته باشد .

 

 

اگر مشتری برای پیدا کردن چیزی مجبور باشد چندین صفحه را در وب سایت شما باز کند ممکن است خسته شده و از خرید کردن از سایت شما منصرف شود ، به همین دلیل سایت شما باید به راحتی قابل استفاده و کاربر پسند باشد .

 

کاربر پسند بودن یکی از اصلی ترین ویژگی ها برای افزایش فروش است ، پس توجه داشته باشید که وب سایت شما قابل استفاده و کاربر پسند باشد .

 

 

خدمات طراحی سایت ارزان و طراحی وب سایت حرفه ای با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت توسط شرکت طراحی سایت ایفانت برای اولین بار در ایران ارائه می شود

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید