hidden

 

ثبت سفارش طراحی سایت چرا ایفانت قابل اعتماد است چرا ایفانت ؟ نمونه کارهای طراحی سایت قیمت و هزینه طراحی سایت

 

 

نقشه های تصویریآشنایی با نقشه های تصویری ,نقشه های تصویری
بسیاری از سایت ها نقشه های تصویر را برای ناوبری سایت خود استفاده میکنند و بسیاری از سایت ها با استفاده از این نقشه ها موضوع بصری برای سایت خود در نظر میگیرند.
استفاده از نقشه های تصویری

استفاده از نقشه های تصویری وقتی که اطلاعات مورد نیاز برای انتقال از طریق ارائه بصری نسبت به متن بهتر انجام میگیرد مورد استفاده قرار میگیرند.

نقشه ها برای انتقال مقدار زیادی از اطلاعات در یک فضای کوچک است. و نقشه برای تعامل بیشتر با کاربران مورد استفاده قرار میگیرند.

مهم نیست که چقدر وسوسه انگیز آن است که نقشه های تصویری برای ناوبری استفاده نشده است.

کنترل باید ساده ترین و واضح بخش ترین قسمت از سایت شما باشد.  

نقشه تصویری گاها برای استفاده مشتریان سخت است. آنها مانند لینک های استاندارد عمل می کنند و کشف کردن آن می تواند مشکل باشد.

شما می خواهید ناوبری خود را به صورت ساده و بدون دردسر افزایش دهید ولی ممکن است که مشتریان شما متوجه این مسئله نشوند .
چرا نقشه تصویری ؟


نقشه تصویری بارگذاری صفحه را آهسته تر میکند. نقشه تصویری نیاز دارد که یک تصویر بزرگ باشد و اغلب نسبتا بزرگ، و یک تگ با تگ های داخل آن. به همین دلیل اصولا این نقشه ها از نظر حجم سنگین بوده و سرعت لود را کاهش میدهند.


اگر شما باید یک نقشه تصویری استفاده کنید، مطمئن شوید که تصویر خود را بهینه سازی کرده اید و واقعا کوچک است به طوری که برای دانلود راحت و قابل استفاده است.گاها نقشه تصویری در دسترس نیست ! وقتی خواننده روی صفحه نمایش و یا از طریق موتور جستجو به این صفحه می آید توقع دارد یک تصویر بزرگ را ببینید.پس مطمئن شوید
که تصویر شما همواره در صحت و سلامت بوده و از نظر نمایش داده شدن مشکلی ندارد.


اگر شما باید یک نقشه تصویری استفاده کنید، مطمئن شوید که از تگ ALT در نقشه های خود و برای لینک نقشه در جاهای دیگر استفاده شده است.


 

 

 

خدمات طراحی سایت ارزان و طراحی وب سایت حرفه ای با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت توسط شرکت طراحی سایت ایفانت برای اولین بار در ایران ارائه می شود

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید