hidden

 

ثبت سفارش طراحی سایت چرا ایفانت قابل اعتماد است چرا ایفانت ؟ نمونه کارهای طراحی سایت قیمت و هزینه طراحی سایت

 

 

بهینه سازی تصاویر

 

بهینه سازی تصاویر,بهینه سازی

 

 

تصاویر بسیار مهم هستند و استفاده از آنها در تبلیغات شما بسیار مهم است. با توجه به این مورد شما به احتمال زیاد به فروش بیشتری می رسید اگر شما صفحه نمایش یک عکس یا تصویری از محصول خود را در تبلیغات خود قرار دهید.

 

تهیه یک عکس

در ابتدا شما نیاز به گرفتن یک عکس از اقلام خود برای فروش دارید. شما می توانید یک عکس را با دوربین دیجیتال و یا یک دوربین معمولی گرفته و از آن استفاده کنید.سپس شما باید آن را به یک فرم دیجیتال اسکن کنید.بهینه سازی تصویر

شما نمی خواهید یک تصویر که بیش از حد بزرگ است مورد استفاده قرار دهید.باید قبل از آن که عکس را بر روی وب سایت قرار دهید برای حفظ زمان دانلود سریع آن را ویرایش کنید. یک قاعده ی خوب این است که تصاویر خود را در حدود 10-20KB یا کمتر کنید. برخی از راه ها برای انجام این کار:

برش تصویر پایین و استفاده از آیتم اصلی برای فروش
استفاده از فرمت JPG
فشرده سازی فرمت JPG


قرار دادن تصویر بر روی وب

هنگامی که شما تصویر را مهیا میکنید ، نیاز به آن دارید که آن را بر روی وب قرار بدهید.بسیاری از گزینه های میزبانی رایگان در دسترس وجود دارد و میتوانید از آنها استفاده کنید.

 

 

 

 

خدمات طراحی سایت ارزان و طراحی وب سایت حرفه ای با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت توسط شرکت طراحی سایت ایفانت برای اولین بار در ایران ارائه می شود

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید