hidden

 

ثبت سفارش طراحی سایت چرا ایفانت قابل اعتماد است چرا ایفانت ؟ نمونه کارهای طراحی سایت قیمت و هزینه طراحی سایت

 

 

تصاویر تبلیغاتی

 

تصاویر تبلیغاتی,تبلیغات

تقریبا در هر وب سایتی برخی از عکس های مختلف قرار دارد و یک عکس می تواند سایت شما را از نظر طراحی بهبود بخشد. اما معکوس این امر هم درست است. اگر شما یک عکس بد و یا تصویر زشت در سایت خود داشته باشید ، به خصوص اگر آن آرم یا عکس محصول شما باشد میتواند اعتبار سایت شما را کاهش داده و به سایت شما صدمه بزند و از دست دادن مشتریان و فروش کمتر از پیامدهای آن است.راهنمایی های زیر باید به شما کمک کند تا مطمئن شوید که عکس های وب سایت خود را به خوبی و درستی انتخاب کرده اید.


عکس از مردم و حیوانات از موضوع های محبوب در صفحات وب است. اگر شما عکس از افراد یا حیوانات گذاشته اید باید از موارد زیر اطمینان حاصل کنید:

اطمینان حاصل کنید که چشم ها قابل مشاهده هستند.مردم با دیدن چشم های انسان یا حیوان درون عکس انرژی بیشتری گرفته و بیشتر جذب عکس میشوند.
زوم در چهره. درست مانند چشم، چهره جالب تر از تمام بدن در بسیاری از موارد است.


اگر شما در حال عکسبرداری از محصولات برای وب سایت خود هستید باید مطمئن شوید که آنها ایستاده هستند. بسیاری از مردم بر روی عکس ها تکیه می کنند به تصمیم گیری خرید خود ، بنابراین داشتن یک عکس از محصول خوب می تواند فروش را افزایش دهد.

 

بزرگنمایی بر روی محصول.

اگر شما نمی توانید زوم کنید عکس محصول را برجسته کنید.
نور محصول خود را به خوبی تنظیم کنید.
اگر میتوانید از زوایای مختلف عکس بگیرید تا اطلاعات بیشتری به مشتری بدهید.

 

 

خدمات طراحی سایت ارزان و طراحی وب سایت حرفه ای با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت توسط شرکت طراحی سایت ایفانت برای اولین بار در ایران ارائه می شود

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید