hidden

 

ثبت سفارش طراحی سایت چرا ایفانت قابل اعتماد است چرا ایفانت ؟ نمونه کارهای طراحی سایت قیمت و هزینه طراحی سایت

 

 

نظارت بر روی سرمایه آنلاین

 

دستور زبان انگلیسی آمریکایی مملو از خطر است، پر از ساخت و سازه ها، همایش ها، و استثنا در ظاهر .
حتی حروف بزرگ پیچیده شده است.در ابتدای هر جمله و استفاده از آنها درست است؟ بله، درست است. اجازه ندهید که سرمایه گذاری های شما فقط به عنوان رسمی در برخی از موارد در راه های مختلف فقط یک تیتر باشد.

بلندی بیش از همه این حقیقت ساده است که حروف بزرگ است که یکی از آن چیزهایی است که می تواند تفاوت بین یک وب سایت متوسط ​​و خوب است. و یا حتی فقط ناسازگار - - حروف بزرگ حتی یک طرح صدا و مقدار ماده جامد به راحتی می توانید با بی دقتی شود تضعیف شده است. مانند هر چیز دیگری در وب سایت خود، سرمایه گذاری های خود را باید با هدف خدمت به تطبیق پیام و قصد خود را در حالی که تصور حرفه ای. بهترین طراحان وب سایت می دانند که هیچ جزئیات بیش از حد کوچک است، و به همین دلیل است که بهترین طراحی وب سایت سازگار باشد، حروف بزرگ درست است.

و آنچه که دقیقا به منزله سرمایه گذاری های درست است؟ من فکر کردم شما هرگز می خواهم پرسید:

سرمایه گذاری اولین کلمه از هر جمله می باشد. این شامل احکام کامل در داخل پرانتز.
سرمایه گذاری اسم مناسب (به عنوان مثال بروک مارشال، ورمونت، دانشگاه بوستون).
پایبند به سرمایه در اسم مناسب، حتی اگر آن را نشانی از کنوانسیون های معمولی (آی پاد، نرم افزار با CoffeeCup، خروجی) پیروی نمی کنند.
سرمایه گذاری اسم های رایج مانند شمال، رودخانه، خیابان و اگر آنها بخشی از یک نام مناسب (به عنوان مثال کارولینای شمالی، Chattahoochee رودخانه، خیابان اصلی). آیا این اسم سرمایه گذاری نیست اگر آنها به عنوان بخشی از نام مناسب و یا اگر شما با استفاده از یک اسم مشترک با دو نام مناسب استفاده نمی شود. (به عنوان مثال Chattahoochee اگر شما را به شنا کردن هستید، به این دلیل که رودخانه آرام و گرم است مراجعه کنید. Winooski ها و رودخانه ها Lamoille بهتر است برای قایق سواری مناسب است.)
درمان لقب معمولا درک همان نام های مناسب آنها را برای ایستاده - است که، آنها را به سرمایه گذاری (به عنوان مثال بزرگ آسان، بدلندز، سری).
سرمایه گذاری اصل کلمات در نامهای عنوان ترکیب، مثل نشریات، کتاب ها، آثار هنر، فیلم، آهنگ، نمایش های تلویزیونی، مقالات، و غیره این معمولا به معنی کلمات با چهار یا بیشتر از حروف، فعل، و حرف اول و آخر، هر چند به عبارت دیگر مهم ممکن است با حروف بزرگ (به عنوان مثال "هابیت" جالب توجه در چاودار، "خیابان Q"، "معامله و یا هیچ معامله").
سرمایه گذاری عنوان رسمی تنها در صورتی که می خواهید آنها را به همه به عنوان یک نام (به عنوان مثال، رئیس جمهور آمریکا، باراک اوباما، جو بایدن، معاون رئیس جمهور، اما باراک اوباما، رئیس جمهوری است که، و رئيس جمهور و معاون او، جو بایدن، کار در کاخ سفید) خوانده شود.
مگر در مواردی که شما در حال نوشتن شعر، مطلقا وجود هیچ دلیلی وجود ندارد دستوری به سرمایه گذاری کلمات در نقاط قبلی شرح داده شده است. برخی از ارزش بازاریابی سرمایه گذاری کلمات برای تاکید وجود دارد، اما این عمل است که به طور کلی به عنوان درهم و برهم یا آماتور دیده می شود، و حتی می تواند به عنوان غیر قابل اعتماد تفسیر شده است. اعتیاد ممکن است فروش، اما همچنین می تواند تضعیف اعتبار شما، شما را مانند یک کارناوال شل بارکر به جای یک طراح وب جدی به نظر می رسد. به جای استفاده از حروف بزرگ، در نظر بگیرید با استفاده از راه های دیگر به منظور جلب توجه به متن انتخابی خود را نشان دهید، از قبیل رنگ، اندازه، و سبک است.

به خاطر داشته باشید که این فقط اصول اولیه است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد حروف بزرگ، و همچنین جنبه های دیگری از دستور زبان، من می خواهم توصیه برداشت تا نسخه Stylebook آسوشیتد پرس، من خوانده! راهنمای سبک برای صنعت کامپیوتر و فرهنگ لغت مریام وبستر. سایر منابع مشابه وجود دارد، اما این کرم محصول. AP Stylebook نشان دهنده استاندارد در صنعت روزنامه و مجله؛ دفعات بازدید: من اول! راهنمای معتبر برای سوالات گرامر منحصر به فرد است که بوجود می آیند که خرید و فروش با استفاده از نرم افزار و اینترنت است و مریام وبستر است یک منبع قابل اعتماد در جهان چاپ و نشر است.

بیشتر مطبوعات نیز راهنمای سبک شخصی را پوشش می دهد که از اشتباهات رایج آنها روبرو می شوند که ممکن است به نظر می رسد در یک راهنمای گسترده تر مانند AP Stylebook، و همچنین در شرایطی که هیچ قانون سخت و سریع وجود دارد را نگه می دارد. اگر شما در حال حاضر، آن را قطعا ارزش کامپایل یکی از را آن گونه که مایلید تغییر دهید.

حالا که من تحت پوشش قوانین چگونه به درستی استفاده از حروف بزرگ، اجازه دهید نگاهی به روش های مختلف آنها را شکست. پس از همه، هر هنرمند خوب می داند که قوانین وجود داشته باشد تا شکسته شود، و جالبترین اثرات را می توان با خرابکاری در سیستم به دست آورد.


خدمات طراحی سایت ارزان و طراحی وب سایت حرفه ای با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت توسط شرکت طراحی سایت ایفانت برای اولین بار در ایران ارائه می شود

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید