hidden

 

ثبت سفارش طراحی سایت چرا ایفانت قابل اعتماد است چرا ایفانت ؟ نمونه کارهای طراحی سایت قیمت و هزینه طراحی سایت

 

 

روش هایی ساده برای بهینه سازی وب سایت

 

برای  طراحی سایت باید اصول بهینه سازی سایت در نظر گرفته شود  .

طولانی بودن زمان نمایش یک سایت باعث از دست دادن بیننده های آن سایت می  شود . بهینه سازی یک سایت به منظور نمایش سریع آن می تواند در جلب بینندگان موثر  باشد . بیشتر راه های بهینه سازی وب سایتها بر کم کردن حجم قسمت های مختلف آن تمرکز  می کنند   .

بهینه سازی عکس های بوسیله  smushit.com

عکس  ها باید تا جایی که کیفیت عکس خراب نشود کم حجم شود . نرم افزارهایی مثل  photoshop اطلاعات دیگری نیز درعکس قرار می دهد که می تواند حجم آن را زیاد کند . سایتsmushit امکان حذف این اطلاعاترا دارد .

نرمافزارPaint.net هم در کم کردن حجم خیلیخوب عمل می کند .

استفاده ازSelector سریعتر درCSS

برایتعیینstyle المان های صفحه راه هایمختلفی وجود دارد که بعضی از برخی دیگر سریع تر هستند . طبق این مطلب استفاده ازtag سریعترین ، کلاس والمانهای تو در تو به ترتیب راه های کندتری هستند .

تمام عکسهایbackground ی که تکرار نمی شوند رایکی کنید

کمکردن درخواستهایhttp یکی از بهترین راه هایبهینه کردن یک وب سایت است و عکس ها از مهمترین عوامل افزایش این درخواست ها هستند . بنابراین به جای اینکه چندین عکسی که تکرار نمی شوند و درbackground قراردارند داشته باشیممی توانیم از آنها یک عکس بسازیم تا تعداد درخواست به سرور کم شود .

البته اگر بتوانbackground ی داشت که تکرار شدنیباشد خیلی بهتر است ، زیرا یک عکس کم حجم از سرور دریافت می شود و توسطCSS ، آن عکس به عنوانbackground در تمامی جایی که نیازاست کپی می شود .

CSS ها و اسکریپت ها رافشرده کنید

برایکم کردن حجم صفحه می توان حجمCSS ها را نیز کاهش داد . این کار بوسیله بهینه سازهایCSS انجام پذیر است . Icey CSS Compressor یکی از بهینه سازهایCSS است .

برایاسکریپت ها استفاده ازYahoo UI Compressor می تواند مفید باشد .

ذخیره عکس ها با فرمت های مختلفjpeg ،gif وpng

همیشه یک فرمت عکس کم ترین حجم را ندارد . ممکن است برای یک عکسjpeg کم حجم ترین خروجی باشدبرای عکسی دیگرpng لذا بهتر است همه فرمتها را آزمایش کنیم .

اسکریپت ها را به انتهای صفحه ببرید

اینراه ممکن است همیشه امکان پذیر نباشد ، اما تا جایی که ممکن است سعی کنید اسکریپ هارا به انتهای صفحه منتقل کنید . مرورگرها معمولا ً اطلاعات و فایلهای صفحه را بهشکل موازی از سرور دریافت می کنند . اما وقتی به یک اسکریپت می رسند تمامی آندریافت های موازی را متوقف کرده تا دریافت اسکریپت تمام شود زیرا اسکریپت می تواندهمه چیز یک صفحه را تغییر دهد . بنابراین اگر اسکریپت های یک صفحه در آخر دریافتشود ، قبل از آنها همه اطلاعات دیگر صفحه دریافت شده و دیگر وقفه ای در نمایش دیدهنمی شود

 

منبع : وبکات

طراحی سایت

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید