hidden

 

ثبت سفارش طراحی سایت چرا ایفانت قابل اعتماد است چرا ایفانت ؟ نمونه کارهای طراحی سایت قیمت و هزینه طراحی سایت

 

 

این که آیا شما باید طراحی وب سایت خودتان را خودتان انجام دهید یا یک طراح وب سایت حرفه ای بستگی به چند عامل بسیار مهم دارد. یکی از مهم ترین چیزها  تجربه و تخصصی است که شما یا کارمندان خود در زمینه طراحی وب سایت دارید. حرفه ای به دنبال وب سایت است که عمل راه که می خواهید آن را به است. تصمیم گیری یا نه آن را برای خودتان انجام دهید پایین می آید به سطح مهارت شما، ویژگی های شما می خواهید و یا نیاز به تصویری که می خواهید برای وب سایت خود و مقدار زمانی که شما باید به اختصاص به ساخت وب سایت پروژه.

برخی از مهارت های لازم برای طراحی و ساخت یک وب سایت عبارتند از:

دانش HTML - برخی از دانش پایه لازم است، اما خوب نرم افزار طراحی وب می تواند کمک کند.
توانایی هنری - چشم خوب برای رنگ و طعم به طور کلی خوب هستند لازم برای یک طراح وب برای ایجاد یک وب سایت جذاب است.
تخصص نرم افزار گرافیک - برخی از دانش لازم برای تولید تمیز عکس جذاب و گرافیک سایت می باشد. این نیز مورد نیاز برای بهینه سازی تصاویر به کوچکترین اندازه پرونده برای بارگذاری سریع.
تخصص کنترل - درک عملکرد طراحی وب سایت ناوبری و پیاده سازی یک مهارت حیاتی است.
برنامه نویسی - شما احتمالا می تواند نیاز CGI، JavaScript در مرورگر یا برنامه نویسی پایگاه داده برای اضافه کردن صفحات وب تعاملی و یا ادغام آن را با بانک اطلاعاتی آنلاین.
بازاریابی و تجربه کسب و کار - چه شما در حال ایجاد یک وب سایت شخصی یا یک وب سایت کسب و کار، برخی از کسب و کار بزرگ و جنبه های بازاریابی است که نیاز به در نظر گرفتن حق از مرحله شروع وبلاگها از وب سایت گرفته شده وجود دارد.


چه می شد اگر من می توانم تمام آن را انجام ندهید؟

اگر شما یا زمان و یا مهارت های مورد نیاز برای ساخت وب سایت خود را نداشته باشند، شما می توانید یک حرفه ای را برای انجام تمام یا بخشی از آن را برای شما استخدام کند. یک جای خوب برای پیدا کردن یک طراح وب حرفه ای، یکی از بسیاری از وب سایت های شغل آزاد در دسترس است. این تخته شغل آزاد به شما اجازه می دهد به استخدام افراد با تخصص شما نیاز دارید: طراحان وب، برنامه نویسان، متخصص SEO، copywriters و بیشتر. این می تواند یک فرد یا یک تیم کامل از افراد است. متناوبا، شما می توانید محلی شرکت طراحی وب سایت استخدام. مترجمان آزاد معمولا ارزان تر است چرا که بسیاری از آنها در کشورهایی زندگی می کنند که در آن سهمیه 05:01 در حقوق وجود دارد. این بدان معناست که $ 1 در ایالات متحده آمریکا است که معادل 5 دلار در کشور خود است. بنابراین، پرداخت 5 ساعت است، مثل کسی که در پرداخت 25 دلار آمریکا ساعت است که حداقل قیمت شما می توانید مردم را با دانش لازم استخدام.

نویسندگان محتوا مسئول سخنرانان بومی انگلیسی از $ 0.05 به ازای هر کلمه و که هستند. غیر بومی انگلیسی زبان می تواند برای حدود $ 0.02 پست در هر کلمه ای استخدام کرد. اما اگر وب سایت شما در زبان انگلیسی، شما احتمالا می خواهید به استخدام سخنران های بومی انگلیسی مطالب خود را به نوشتن.

اطمینان حاصل کنید که شما را به طراح وب ارتباط برقرار، توسعه دهنده وب و یا copywriter شما استخدام دقیقا همان چیزی است که شما نیاز دارید برای رسیدن به. یک طراح وب سایت خوب می داند که چگونه برای ساخت بازاریابی اینترنتی به طراحی سایت آن را به موتور جستجو دوستانه است.

چه هزینه برون سپاری؟

برای یک صفحه ساده وب سایت پنج یا شش، انتظار می رود به پرداخت هر نقطه بین 100 دلار برای طراحی صفحه وب و $ 1،500 برای کل سایت با گرافیک و محتوای. شما ممکن است برای یک وب سایت تعاملی پیچیده تر از 500 دلار برای برنامه نویسی به 10،000 دلار و برای کل وب سایت پرداخت.

همه هزینه در زمان شما نیز وجود دارد. شما باید این پروژه را به مدیریت: نوشتن مشخصات پروژه، صرف وقت نوشتن ایمیل به مترجم آزاد، انجام برخی از آزمایش تضمین کیفیت، و غیره در برخی موارد، شما را پیدا خواهد کرد که در حال توسعه یک وب سایت در خانه می تواند ارزان تر فناوری اطلاعات برون سپاری.

به یاد داشته باشید، آن را همیشه در مورد پول نیست. اگر شما در حال حاضر با نام تجاری تاسیس شرکت، شما احتمالا می خواهید به طور جدی در نظر استخدام یک طراح وب حرفه ای می شود که برخی از نام تجاری خود را حفظ می کنید و در حال حاضر آن را به حرفه ای بر روی وب سایت خود را.

خلاصه

آیا تصمیم به استخدام یک طراح وب حرفه ای و یا به ساخت سایت خود را بر روی چه مهارت شما بستگی دارد، چه مقدار از زمانی که شما می توانید یدکی و واقعا یا نه شما می خواهید برای انجام کار خود را.

 

طراحی سایت

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید