hidden

 

ثبت سفارش طراحی سایت چرا ایفانت قابل اعتماد است چرا ایفانت ؟ نمونه کارهای طراحی سایت قیمت و هزینه طراحی سایت

 

 

وب سایت مزاحم

 

آیا شما تا به حال در نظر گرفته اید که وب سایت شما ممکن است مزاحم باشد؟ هنگامی که آن را به طراحی وب سایت می آید، دانستن آنچه که بازدید کنندگان نفرت ضروری است، مگر اینکه شما نمی خواهید آنها را به دیدار دوباره. این مقاله توضیح می دهد چیزی است که شما باید از وب سایت خود را حذف کنید. اگر شما در مورد وب سایت مزاحم می دانید، احساس رایگان برای ارسال این مقاله به مدیر آن است.

چند هفته پیش من یک ایمیل از یکی از همکاران درخواست من برای بررسی یکی از وب سایت او توسعه یافته است. او یک طراح وب است و مشتری خود را هدر فلش جذاب خوب می خواستم. هدر فلش عالی بود. شما می توانید آن را از دست نه در همه. برخی از عناصر گرافیکی زیبا به پرواز در حالی که جلوه های صوتی فقط حق جو است. با این حال، پس از شروع به بررسی وب سایت، هدر شد بسیار آزار دهنده است زیرا هر زمانی که شما بر روی وب سایت هدر دوباره شروع کلیک. چه دلنشین در ابتدا بسیار آزار دهنده شد بسیار به سرعت، اخلال در غلظت خود و ساختن آن دشوار برای خواندن آنچه بر روی صفحه بود.

"طراحی وب سایت مزاحم" - او برای اولین بار به ایجاد آنچه که من می خواهم به تماس نیست. بسیاری از مدیران سایت ها، به ویژه طراحان سایت های اینترنتی جدید کاملا "عشق" با ایده های خود و تمایل به رفتن به دریا را با طراحی خود را در یک راه یا دیگری. آن را به خوبی به هدر جذاب، اما آن را واقعا لازم را برای حمله به ذهن بازدید کنندگان با آن؟ به نظر من، مطلقا نه!

وب مستر ها گاهی اوقات است که طراحی وب سایت خود باید یک پیام به بازدید کنندگان است که باید منعکس کننده موضوع وب سایت و برنامه نویس مهارت را فراموش کرده ام.

طراحی وب سایت شما مزاحم؟

خوب .... این که سخت می شود آزار دهنده نیست. با این حال، برخی از مدیران سایت ها بسیار بهتر از دیگران در بازدید کننده های مزاحم خود را. صفحه 5 لیست من را بررسی کنید و برای خودتان تصمیم می گیرید که آیا مزاحم شما شده اند بازدید کنندگان خود را.

موسیقی پس زمینه - مگر در مواردی که شما به عامل آنلاین ایستگاه های رادیویی اینترنتی و یا فروش سی دی های موسیقی، به همین دلیل بازی در یک فایل MIDI / WAV در پس زمینه به طور مداوم در هر صفحه؟
اندازه فونت بزرگ - اگر شما در حال طراحی یک وب سایت برای افرادی که با معلولیت و سپس شما در حال انجام کار درست، اما اگر نه پس شما فریاد می زنند. مردم آن را دوست ندارم زمانی که به کسی در آنها را فریاد میزند.
اندازه فونت کوچک - آیا شما می خواهید به شنیده می شود؟ نگه داشتن یک لحن عادی، فریاد زدن نیست، بلکه "صحبت می کنند" در یک دوره معقول است.
همپوشانی لایه - لایه ها می تواند بسیار مفید به نقطه. اما زمانی که آنها استفاده می شود برای قرار دادن پیام های مزاحم در صورت بازدید کننده نیست. سعی نکنید به زور به بازدید کنندگان خود را به خواندن پیام های خود را. سعی کنید به جای اقناع از نیروی بی رحم.
پنجره های پاپ آپ - حتی اگر پنجره ویندوز در حال حاضر مسدود شده توسط افزودنی های بسیاری را بر روی ابزار، طراحان سایت های اینترنتی به استفاده از آنها است. بخش مزاحم از پرهای گاهی اوقات ما در واقع از دست اطلاعات مهم است، زیرا از آن دسته از ابزارهای ضد پنجره. آیا شما شنیده ام از عبارت قدیمی "اگر شما می توانید او را ضرب و شتم نیست، او را به پیوستن به" پاپ تا ویندوز استفاده نمی پیامهای مهم خود را در یک مکان مرکزی را در سایت خود قرار دهید.


به احتمال زیاد، هر یک از ما تا به خود ما خصوصی پنج لیست. شما احتمالا بسیاری از موارد آزار دهنده تر طراحی در ذهن دارند. خوب، حق با شما، این لیست بسیار طولانی پس از آن که. من فقط می خواستم برای توصیف برخی از نکات برجسته در را به این موضوع مهم توجه شما.

برخی از شما احتمالا با خواندن این خطوط و خندان در حالی که برخی دیگر احساس برده ایم-VU است. نگه دارید در ذهن خود مرور کنید که به عنوان یک وب مستر و آخرین چیزی که شما می خواهید برای انجام این کار این است که قرار دادن تعداد زیادی از تلاش را به وب سایت شما و سپس پیدا کردن که بازدید کنندگان خود را از آن متنفرم. این ماده از طعم و مزه، آن را بیشتر در مورد همان شخص مودب که همه ما سعی می شود زمانی که ما به یک حزب است.

 

 

خدمات طراحی سایت ارزان و طراحی وب سایت حرفه ای با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت توسط شرکت طراحی سایت ایفانت برای اولین بار در ایران ارائه می شود

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید