hidden

 

ثبت سفارش طراحی سایت چرا ایفانت قابل اعتماد است چرا ایفانت ؟ نمونه کارهای طراحی سایت قیمت و هزینه طراحی سایت

 

 

طراحی سایت شبیه دیجی کالا

استراتژی محتوابسیاری از افراد پس از تماس با واحد فروش شرکت ایفانت ، درخواست طراحی سایتی شبیه به دیجی کالا دارند. این افراد گاها حتی معتقد هستند که نظراتی در رابطه با سایت دارند که اگر اجرا شوند ، سایتشان از دیجی کالا نیز بهتر خواهد بود و روند کاری سایت بسیار ساده تر و بهتر از دیجی کالا خواهد بود.

به جرات میتوان گفت که تمامی این کسب و کارها با شکست رو به رو خواهند شد زیرا مالک این کسب و کار تصور میکند که داشتن سایتی شبیه به دیجی کالا به منزله فروشی بالغ بر دیجی کالا خواهد بود. درحالی که چنین تصوری کاملا اشتباست و تنها باعث صدمه زدن به شما و کسب و کارتان خواهد شد. برای درک بهتر این مسئله میخواهیم به صورت مختصر نسبت به تفاوت های میان کسب و کار شما و دیجی کالا صحبت کنیم.

استراتژی محتوا سرمایه شما در قیاس با دیجی کالا چقدر است؟

استراتژی محتوامیتوان به جرات گفت که اولین تفاوت شما با دیجی کالا در سرمایه شما و دیجی کالا میباشد. اگر میزان بودجه مورد استفاده خودتان را با بودجه ای که در دیجی کالا قابل استفاده میباشد مقایسه کنید ، میتوانید به تفاوت فاحش رقم بودجه خودتان و دیجی کالا پی برده و در اولین قدم ببینید که از نظر مالی ، شما حتی نزدیک به دیجی کالا نیز نخواهید بود ، چه برسد به رقابت با آنها و یا عملکردی شبیه به آنها.

این تفاوت در بودجه باعث ایجاد تفاوت های فراوانی میان شما و دیجی کالا خواهد شد. اولین تفاوت در میزان کالاهای موجود در دیجی کالا نسبت به سایت شما خواهد بود. دیجی کالا در انواع زمینه ها ، از انواع برند ها ، انواع محصولات را در سایت خود دارد ، این مسئله باعث تفاوت بزرگی نسبت به سایت شما خواهد شد. دومین مسئله ، بودجه مربوط به تبلیغات فیزیکی خواهد بود که میتواند برای شما بسیار هزینه بر باشد. سومین تفاوت میتواند در تبلیغات کلیکی گوگل باشد که دیجی کالا در بسیاری از کلمات کلیدی این هزینه را پرداخت میکند اما این امکان برای شما به راحتی امکان پذیر نخواهد بود. چهارمین تفاوتی که میزان بودجه آنها رقم میزند ، تعداد کارمندان آنهاست. درکنار اینها امکانات و سیستم حمل و نقل را نیز اضافه کنید. حال به اینها امکانات سخت افزاری و نرم افزاری دیجی کالا را اضافه کنید. در نتیجه میتوان گفت که :

مهمترین تفاوتی که بودجه دیجی کالا نسبت به کسب و کار شما رقم میزند چیست ؟

استراتژی محتوا فروش محصولات گوناگون از برندهای مختلف

استراتژی محتوا تبلیغات فیزیکی ، تلویزیونی و غیره

استراتژی محتوا تبلیغات کلیکی

استراتژی محتوا تعداد کارمندان

استراتژی محتوا سیستم حمل و نقل

استراتژی محتوا امکانات سخت افزاری و نرم افزاری

 

استراتژی محتوا تجربه شما در قیاس با دیجی کالا چقدر است؟

استراتژی محتوابیاید اصلا تفاوت بودجه شما و دیجی کالا را در نظر نگیریم و فرض کنیم شما از نظر هزینه میتوانید حتی از دیجی کالا ثروتمند تر بوده و هزینه بیشتری انجام دهید. حال سوالی که پیش می آید این است که آیا شما از نظر تجربه میتوانید به دیجی کلا شبیه باشید؟ آیا شما تجربه فروش دیجی کالا را دارید ؟ آیا شما میتوانید مانند دیجی کالا محصولاتی که مورد نیاز کاربران است را درک کنید و به لیستتان اضافه کنید ؟ آیا در برخورد با مشتریان و پشتیبانی از آنها تجربه آنها را دارید ؟ آیا تجربه افزایش و یا کاهش قیمت های آنها را دارید ؟ آیا تجربه تخفیف دهی و فروش های ویژه آنها را دارید؟

به جرات میتوان گفت که شما چنین تجربه ای را نداشته و به آسانی نیز بدست نخواهید آورد. پس بیاید یک بار دیگر چند سوال مطرح شده را بررسی کنیم و ببینیم که آیا واقعا تفاوتی میان تجربه شما و دیجی کالا وجود دارد یا خیر.

تجربه دیجی کالا در قیاس با شما چه تفاوتی دارد ؟

استراتژی محتوا تفاوت در نحوه فروش

استراتژی محتوا تفاوت در انتخاب محصولات جدید برای عرضه در فروشگاه

استراتژی محتوا تفاوت در برخورد با مشتریان و ارائه خدمات و پشتیبانی

استراتژی محتوا تفاوت در قیمت گذاری

استراتژی محتوا تفاوت در فروش های ویژه و غیره

استراتژی محتوا آیا شما روابط تجاری و دولتی دیجی کالا را دارید ؟

استراتژی محتوایکی از اصلی ترین تفاوت های دیجی کالا با شما ، ارتباط های تجاری و دولتی دیجی کالا با شماست که حتی آنها را قادر به استفاده از سیستم حمل و نقل مجزا و مخصوص خود کرده است. پس بیاید به این سه نکته توجه کنیم :

استراتژی محتوا روابط تجاری دیجی کالا که بر اثر مرور زمان و همکاری با مراکز مختلف تجاری بدست آمده است

استراتژی محتوا روابط دولتی دیجی کالا که به مرور زمان و بر اساس روابط دو طرفه به وجود آمده است

استراتژی محتوا سیستم حمل و نقل مخصوص دیجی کالا

اگر به این سه نکته توجه کنید خواهید فهمید که شما علاوه بر اینکه از نظر مادی و تجربی توان رقابت با دیجی کالا را ندارید ، از نظر ارتباطات تجاری و دولتی نیز حتی نزدیک به دیجی کالا نخواهید بود. این ارتباطات موثر میتواند یک کسب و کار رو متحول کند ، و هرچه زمان بیشتری میگذرد دیجی کالا از این نظر قوی تر از گذشته خواهد بود ، حال تصور کنید میخواهید شبیه به این سایت باشید ، آیا واقعا میتوانید به صرف داشتن سایتی شبیه به آنها ، شبیه آنها باشید ؟

استراتژی محتوا زمان مناسب برای راه اندازی

استراتژی محتوادر کنار موارد بالا ، دیجی کالا در زمانی مناسب ایده خود را پیاده سازی و اجرا کرده است. اکنون برای اینکه شما شبیه به آنها شوید نمیتوانید با داشتن سایتی شبیه به آنها به موفقیت برسید زیرا زمان مناسب برای اجرای این ایده را دیجی کالا به خود اختصاص داده است.

به زبان ساده تر بخواهیم بگوییم ، آنها برنده این ایده هستند و شما نمیتوانید رقیب آنها شوید ، مگر اینکه ایده متفاوت و بهتری ارائه نمایید و البته در کنار آن ، قدرت اجرای آن را نیز داشته باشید ( به ویژه از نظر مالی ) . درواقع میخواهیم به شما بگوییم که برای راه اندازی یک فروشگاه ، فکر شبیه به دیجی کالا را از ذهن خود کنار بگذارید ، سعی کنید فروشگاه خودتان را راه اندازی کنید و ایده های مناسبی در آن پیاده سازی کرده و به فروش خوب برسید.

این تصور که داشتن یک سایت شبیه به دیجی کالا شما را به فروش زیادی خواهد رساند کاملا اشتباست زیرا شما با دیجی کالا تفاوت های بسیاری دارید. اما شما میتوانید فروشگاه خودتان را راه اندازی کنید ، با ایده ها و محصولات مخصوص به خودتان ، و با داشتن برنامه ریزی مناسب ، به فروش خوبی نیز دست پیدا کنید.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید