hidden

ثبت سفارش طراحی سایت چرا ایفانت قابل اعتماد است چرا ایفانت ؟ نمونه کارهای طراحی سایت قیمت و هزینه طراحی سایت

چگونه یک اینفوگرافیک بسازیم؟

اما چگونه می توانیم اینفوگرافیک بسازیم؟ یا طراحی و ساخت اینفوگرافیک از کجا شروع کنیم این خیلی آسان است. سایت های زیادی هستند که به صورت آنلاین به ما در ساخت infographic کمک می کنند. در زیر چند سایت برای این کار معرفی می کنم :infogr.aاولین سایت که معرفی می کنم infogr.am نام دارد. ابزارهای کاملی از پس زمینه و تم تا نمودار و شیپ های مختلف در اختیار دارید تا هر آنچه که در ذهن دارید را تبدیل به اینفوگرافیک کنید.

Piktochart سایتی است که علاوه بر امکان ایجاد اینفوگرافیک , در هنگام ساخت بروشور و یا سخنرانی نیز می توانید روی کمکش حساب کنید.

visual.ly ساخت اینفوگرافیک های سفارشی با visual.ly در چند لحظه . سفارش طراحی اینفوگرافیک یا سفارش ساخت اینفوگرافیک را در چند دقیقه  تحویل بگیرید با قیمت طراحی اینفوگرافیک مناسب طراحی اینفوگرافیک کامل است amCharts وب سایت amCharts مجموعه ای از جاوا اسکریپت HTML5 و نمودارهای فلش است که یک ابزار ایده آل برای ساخت طراحی و ساخت اینفوگرافیک و انتشار اینفوگرافیک ها به شمار می رود.ابزاری برای ایجاد نمودارهای بزرگ برای اساس چارت های گوگل با امکان ایجاد نمودار خطی,pie charts, Venn دیاگرام, radar charts, و غیره در آدرس Hohli Charts .

دیدگاه‌ها  

-1 #1 مجید 1394-12-15 13:24
مطلبتون خیلی خوبه. ممممممممممممممم ممممممممممممممم منون.
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید