hidden

ثبت سفارش طراحی سایت چرا ایفانت قابل اعتماد است چرا ایفانت ؟ نمونه کارهای طراحی سایت قیمت و هزینه طراحی سایت

بازاریابی ویدئویی موفق چگونه حاصل میشود ؟

بازاریابی ویدئویی موفق چگونه حاصل میشود


در دنیای امروز ، علاقه کاربران به بازدید از ویدئوهای مختلف بسیار افزایش یافته است به همین دلیل سایت هایی مانند یوتیوب و یا آپارت کاربران بسیاری را جذب کرده اند. در حالی که بازدید از ویدئو در میان کاربران بسیار محبوب میباشد ، بسیاری از مدیران کسب و کارهای آنلاین اقدام به استفاده از ویدئو در جذب مشتری میکنند. استفاده از بازاریابی ویدئویی میتواند بسیار مفید باشد به شرطی که اصول اساسی آن را به طور کامل رعایت کنید ، در این صورت میتوانید از مزایای بازاریابی ویدئویی ( ویدئو مارکتینگ ) به خوبی بهره مند شوید. بازاریابی ویدئویی میتواند روزانه کاربران زیادی را به سایت شما بیاورد و آنها را به کاربران همیشگی شما تبدیل نماید ، از طرفی امروزه کاربران به بازاریابی ویدئویی راحت تر اعتماد میکنند ، همچنین موتورهای جستجو نیز بخشی برای جستجوی ویدئو های شما در نظر گرفته اند که تمامی این مسائل باعث میشوند تا بازاریابی ویدئویی بسیار مورد علاقه مدیران کسب و کارهای آنلاین باشد.
برای داشتن یک بازاریابی ویدئویی موفق همانند سایر روش های بازاریابی اینترنتی ، نیازمند رعایت برخی نکات اصولی در زمینه ویدئو مارکتینگ میباشید که در ادامه به این موارد خواهیم پرداخت.

1- عنوان و محتوایی مناسب
یکی از مسائل مهم برای موفق بودن بازاریابی ویدئویی ، استفاده از عنوان و محتوای مناسب میباشد. سعی کنید عنوان خود را به گونه ای بنویسید که دربرگیرنده کلمه کلیدی مد نظرتان باشد ، در محتوای مربوط به ویدئو خود از نوشتن مطالب بیهوده دوری کنید ، از نوشتن توضیحات بیش از اندازه خودداری نمائید ، مطلب مربوط به هر ویدئو را مختصر و مفید نوشته و سعی کنید فاقد اشتباه نوشتاری باشد.
2- قرار دادن بخش نظرات
سعی کنید برای کاربران خود این امکان را فراهم نمایید تا بتوانند نظرات خود را به شما انتقال دهند. در این صورت از طرفی میتوانید از نظر کاربران خود در رابطه با ویدئوهایتان آگاه شوید ، از طرفی میتوانید انتقادات یا پیشنهادات آنها در  رابطه با ویدئوهایتان را بخوانید و از نظرات آنها در جهت بهبود کیفیت فعالیتتان استفاده نمائید.
3- اشتراک گذاری در شبکه های مجازی ویدئویی
سعی کنید حتما ویدئوهای خود را در سایت هایی نظیر یوتیوب و آپارات قرار دهید. این سایت ها روزانه هزاران بازدید کننده را میتوانند به سایت شما سرازیر نمایند زیرا بازیدکنندگان بسیاری به صورت دائم از سایت آنها بازدید کرده و همین مسئله میتواند به افزایش ترافیک سایت شما کمک ویژه ای نماید.
4- استفاده از لینک های مناسب
سعی کنید در ویدئوهای خود ، لینک های مناسبی نیز به نمایش در بیاورید تا در ذهن بازدیدکننده نقش ببندد. حتی در مطالب مربوط به هر ویدئو نیز میتوانید از لینک ویدئوهای دیگر خود استفاده نموده و آنها را نیز به بازدیدکنندگان معرفی نمایید. همچنین در صورتی که ویدئوی شما شامل چند بخش میباشد ، سعی کنید لینک سایر قسمت های آن را نیز قرار دهید تا کاربران به راحتی از سایر قسمت های ویدئوی شما نیز بازدید نمایند.
5- استفاده از تصویر بند انگشتی مناسب
یکی از عوامل مهم در بازدید از ویدئو ، تصویر بند انگشتی ای میباشد که بر روی محیط اجرای ویدئو قرار داد. سعی کنید تصویر مناسب و جذابی را انتخاب نمائید تا نظر کاربران را به سرعت جلب کرده و کاربر علاقمند به بازدید از ویدئو شود. این تصویر را میتوانید از بهترین بخش های فایلتان انتخاب نمائید بدین گونه که برای کاربران علامت سوال ایجاد نماید ، سوالی شبیه به این : ادامه این صحنه چه خواهد شد ؟ ، بدین ترتیب میتوانید نظر کاربران را جلب کرده و  شانس بیشتری برای نمایش ویدئو خود داشته باشید.

علاوه بر نکاتی که توضیح دادیم ، میتوانید در شبکه های اجتماعی و یا سایر سایت های مرتبط ، پایگاهی از کاربران هدف خود جمع آوری کرده و ویدئوهایتان را برایشان به اشتراک بگذارید. امروزه کافیست ویدئوی شما زیبا باشد ، آنوقت خواهید دید که خود کاربران سایتی مانند فیس بوک آن را بارها و بارها به اشتراک میگذارند و به راحتی تعداد بازدیدکنندگان ویدئوهایتان افزایش میابد. امروزه رسانه های اجتماعی نظیر فیسبوک و یا گوگل پلاس و ... ، شرایط را برای ویدئو مارکتینگ بسیار ایده آل کرده اند و شما میتوانید در صورتی که به عنوان مثال به دنبال طراحی سایت موزیک هستید ، پس از تعیین قیمت طراحی سایت و انجام مراحل طراحی و بهینه سازی سایتتان ، از ویدئو  مارکتینگ برای جذب کاربران هدف استفاده نمائید.

دیدگاه‌ها  

0 #1 رویا 1394-12-16 12:54
سلام.سایتتون رو با چه نرم افزاری طراحی کردین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید