hidden

 

ثبت سفارش طراحی سایت چرا ایفانت قابل اعتماد است چرا ایفانت ؟ نمونه کارهای طراحی سایت قیمت و هزینه طراحی سایت

 

 

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

نکاتی برای بهبود وضعیت طراحی سایت

نکاتی برای بهبود وضعیت طراحی سایت,بهبود طراحی سایت

طراحی ظاهری
یکی از مسائلی که در ساختن وب سایت خوب اهمیت دارد ، طراحی ظاهری سایت است. استفاده از رنگ بندی های مناسب ، فونت های خوانا و زیبا و ... که همگی از موارد مهم در طراحی ظاهری یک سایت به شمار میروند. سعی کنید در انتخاب طرح و رنگ سایت خود بسیار دقت نمائید زیرا این دو مورد از اصلی ترین مواردی هستند که زیبایی ظاهری یک سایت را ایجاد میکنند. از طرفی به یاد داشته باشید زیبا و خوانا بودن فونت های مورد استفاده در سایتتان نیز بسیار اهمیت دارد زیرا اگر فونت های شما خوانا و یا زیبا نباشند به گرافیک سایت شما لطمه میزنند.

محتوای سایت
یکی از اساسی ترین نکات مربوط به یک سایت ، مطالب مورد استفاده درون یک سایت میباشد. زیبایی یک سایت میتواند از طریق نوشتن مطالب مفید و ارزشمند افزایش یابد زیرا یکی از نکاتی که کاربران همواره به یادشان میماند ، مطالب مفیدی است که در سایتتان مطالعه کرده اند. در هنگام نوشتن مطالب خود همواره سعی کنید مطالب را با فونت و نگارشی مناسب ، بدون اشتباه املایی و تایپی بنویسید. مطالب سایت شما میتواند جلوه ظاهری سایت شما را نیز افزایش دهد علاوه بر این در میزان بهینه سازی سایت شما نیز تاثیر خواهد گذاشت.

منو های سایت
منو های سایت شما یکی دیگر از موارد پر اهمیت میباشد. سعی کنید منوهای سایتتان دارای دسته بندی های مناسب و جامعی باشد تا کاربر بتواند به راحتی به بخش مد نظر خود دست یابد.در انتخاب فونت منوها بسیار دقت کنید و فونتی بسیار زیبا و خوانا انتخاب نمائید تا کاربرپسند باشد و زیبایی ظاهری سایتتان را نیز افزایش دهد. یکی دیگر از مواردی که نحوه ساخت سایت شما را بهبود میبخشد منوهای سایت شما میباشد پس در طراحی این بخش بسیار دقت نمائید.

دعوت به همکاری
در سایت خود از کاربرانتان دعوت به همکاری نمائید. میتوانید نظرات ، انتقادات و پیشنهادات کاربران را دریافت کرده و از آنها جهت بهبود سایت و یا حتی میزان بهینه سازی سایتتان بهره مند شوید. یکی از مسائلی که همواره به کاربران دید مثبتی را القا مینماید همین مسئله است ، اینکه کاربر بتواند نظرات خود را به گوش مسئولین سایت برساند و البته شاهد تغییرات مثبت در سایت نیز باشد .

عملکرد مناسب در تلفن های همراه
امروزه با پیشرفت تنکولوژی ، بسیاری از کاربران با تلفن همراه خود از وب سایت شما بازدید خواهند نمود. یکی از مسائلی که امروزه در زمینه طراحی سایت بسیار مهم میباشد ، نمایش سالم و بدون ایراد سایت شما در تلفن همراه میباشد. برای این مسئله اهمیت زیادی قائل شوید زیرا اگر کاربری با تلفن همراه خود از سایت شما بازدید نماید و نتواند به راحتی از مطالب و بخش های سایتتان استفاده نماید ، به اعتبار سایت شما لطمه زیادی وارد خواهد شد. در هنگام طراحی سایتتان حتما روی این مسئله دقت نمائید زیرا امروزه استفاده از تلفن های همراه به منظور بازدید از سایت ها بسیار رایج میباشد. ممکن است اقدام برای طراحی وب سایت ارزان باعث شود تا از عملکرد سایت در تلفن همراه غافل شوید اما این مسئله قطعا به ضرر شما خواهد بود.

دیدگاه‌ها  

0 #1 علی رضا 1394-12-18 10:55
سلام.سایت خوبیه. ولی از این بهترم میتونه باشه. مقاله ها برای من تکراری شددددددددددده لطفا مطالب جدیدتری بزارین.
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید