hidden

 

ثبت سفارش طراحی سایت چرا ایفانت قابل اعتماد است چرا ایفانت ؟ نمونه کارهای طراحی سایت قیمت و هزینه طراحی سایت

 

 

توسعه روز افزون تجارت الکترونیک در تمامی کسب و کارها در ایران به وضوح قابل مشاهده است
امروزه ما در شرکت خودمان یعنی ایفانت میبینیم که کسب و کارهای خیلی خاص که شاید در گذشته با اینترنت ارتباطی نداشته اند و یا در حال حاضر با سیستم های رایانه ای
سرو کار ندارند نیازمند وب سایت برای نمایاندن و توسعه تجارت خود در بازار رقابت دارند
نمونه هایی از آن را من می توانم به سایت ورق های پلی کربنات سازه پوش یا گروه صنعتی سندبلاست برزکار یا شرکت ارائه خط تولید کیک و کلوچه برتر اشاره کنم.
این سه شرکت اخیرا به ایفانت سفارش طراحی وب سایت داده اند و بسیار مشتاق حضور در بازار اینترنت هستند.
شاید در نگاه اول پیش خود فکر کنیم این کسب و کارها چه ارتباطی به اینترنت دارند
اما با کمی نگاه موشکفانه و دقیق متوجه می شویم اتفاقا همین کسب و کارها بیشتر به حضور در این عرصه نیازمندند.
برای آشنایی بیشتر شما با این کسب و کارها توضیحی در مورد آنها ارائه می دهم.
پلی کربنات :
پلی کربنات سخت ترین ماده شفافی است که به عنوان گزینه‌ای مناسب بجای شیشه در بخش‌های مختلف ساختمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد. رزین پلی کربنات در سال ۱۹۵۳ میلادی توسط دکتر دانیال فاکس در کمپانی جنرال الکتریک پلاستیک ساخته و در سال ۱۹۵۸ به طور انبوه برای اولین بار به بازار عرضه گردید. انواع ورق‌های ساخته شده نیز در سال ۱۹۶۸ تولید و روانه بازار شد. تنوع ساختاری ورق‌های پلی کربنات امکان استفاده از آن را بر روی هر نوع سازه و در جوار هر نوع مصالح ساختمانی به راحتی فراهم نموده است و کاربردهای وسیعی را ایجاد می‌کند. تنوع رنگ این ورق، قابلیت سایه پذیری و عبور نور آن را به میزان ۳۵ تا ۸۲ درصد امکان‌پذیر می‌نماید که از نظر طراحی و هماهنگی با رنگ سایر مصالح از گستردگی خاص برخوردار می‌باشد. ورق پلی کربنات مسطح، ظاهر مشابه شیشه به ابعاد ۰۵/۳*۰۵/۲ متر تولید می‌گردد. این ورق دارای یک لایه ضد uvبرای محافظت در برابر نورآفتاب می‌باشد. می‌توان ورق با دوطرف ضد uv نیز سفارش داد، این ورق در ضخامت‌های ۱۰،۱۲،۲،۳،۴،۶،۸ میلی‌متر تولید می‌شود وعلاوه بر بیرنگ (رنگ شیشه‌ای) دارای تمام رنگ‌های اصلی (برنز، آبی، شیری، زرد، قرمز، سبز) می‌باشد. این ورق فقط از دوقسمت طول و عرض قابلیت خم شدن دارد، ومزیت آن سبک بودن آن است. کاربرد این ورق در انواع پوشش سقف‌ ها، پارکینگ‌ها، سقف کاذب و دیواره‌های سوله و… مثل پلی کربنات سقف کاذب می‌باشد.
سندبلاست :
 سندبلاست (Sand Blast) یا همان ساب پاشی (Abrasive blasting) فرایندی است که طی آن ذرات ریز ساینده بر روی سطح فلز با فشار هوا پاشیده می شوند تا ناصافی های سطحی را گرفته و سطح فلز را برای رنگ آمیزی آماده کنند. به عبارت دیگر سندبلاست فرآیند سیلیس پاشی، پرتاب ماسه و شن با فشار بسیار زیاد هوا است .

پس از سندبلاست کردن سطح ، بنا بر کیفیت سندبلاست ، گرد و خاک، مواد زائد ، رنگ و ... از روی سطح فلز پاک می شود.
 هدف از سند بلاست:

    پولیش سطحی
    زنگ زدایی
    ماسه زدایی
    تمیز کاری انواع قالبهای صنعتی
    آماده کردن سطوح قطعات جهت انجام انواع آبکاریهای صنعتی - تزئینی یا رنگ.
    حک کردن نوشته رویسطوح شیشه ای ، چوبی ،سرامیک و ...

یا مثلا شرکت پخت برتر که خدماتی در زمینه ارائه خط تولید کیک و کلوچه ارائه می دهد و تولید کنندگان در زمینه تولید کیک و کلوچه کمک می نماید .

خط تولید کیک و کلوچه در کارگاه های تولیدی صنایع غذایی از اهمیت ویژه ای برخوردار است .

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید