hidden

 

ثبت سفارش طراحی سایت چرا ایفانت قابل اعتماد است چرا ایفانت ؟ نمونه کارهای طراحی سایت قیمت و هزینه طراحی سایت

 

 

طراحی قالب سایت به صورت بهینه

طراحی قالب سایت به صورت بهینه , طراحی قالب بهینه
یکی از اساسی ترین و مهمترین بخش های طراحی سایت مبحث طراحی قالب میباشد . بسیاری از صاحبان کسب و کارهای آنلاین تصور میکنند قالب وب سایت تنها برای ظاهر سایت مفید است و باید به گونه ای طراحی گردد که قدرت جذب بازدیدکننده را داشته باشد و به عبارتی زیبا باشد ، اصولا صاحبان کسب و کارهای آنلاین به مسائل جانبی در طراحی قالب توجهی نمیکنند که یکی از این مسائل بهینه بودن قالب وب سایت از نظر سرعت بارگذاری و امکانات است.


در این مقاله قصد داریم شما را با اصلی ترین اصول برای طراحی قالب یک سایت به صورت بهینه آشنا نمائیم. در هنگام طراحی سایت ، اولین مسئله ای که با آن برخورد خواهید داشت بدون شک طراحی قالب است ، قالب سایت شما تاثیر خوبی نیز در میزان سئو سایتتان خواهد داشت به همین دلیل از اهمیت بسیار زیادی برخودار است اما متاسفانه بسیاری از مدیران سایت ها به این مسئله توجهی نداشته و به همین دلیل در بسیاری از مواقع شاهد طراحی سایت هایی هستیم که از نظر قالب اصلا بهینه نبوده اما از نظر ظاهر بسیار زیبا میباشند. زیبایی ظاهری قالب هیچ ایرادی نداشته بلکه بسیار مفید میباشد اما بهینه بودن یک قالب را نباید نادیده گرفت. در این مقاله به برخی از ویژگی های یک قالب بهینه اشاره خواهیم کرد.

 طراحی قالب واکنش گرا(Responsive)
یکی از مسائل اساسی که نیاز است به هنگام طراحی قالب مد نظر شما قرار بگیرد استفاده از کدهای html و css است. یکی از بهترین روش های طراحی قالب استفاده از قطعه کدهای html و همچنین شیوه نامه های آبشاری میباشد. دلیل اصلی استفاده از html و css سرعت بالای آنها میباشد و قالبی که از این طریق طراحی میگردد به طور قطع از سرعت بارگذاری مناسبی بهره مند است به علاوه اعمال تغییرات در قالب نیز برای مدیران سایت بسیار راحت خواهد بود. کدهای html به همراه css میتواند قالب مد نظر شما را با سرعت بارگذاری مناسب آماده نموده و در هرزمان که احتیاج به ایجاد تغییرات کوچک و بزرگ داشتید به سادگی و با تغییر کدها ، تغییرات مد نظرتان را اعمال نمائید.

عدم استفاده از فلش در قالب
یکی از اصلی ترین دلایل عدم استفاده از فلش سنگین بودن حجم فایل های فلش میباشد. هنگامی که حجم سایت شما افزایش یابد قطعا سرعت بارگذاری صفحات شما کاهش میابد که این مسئله سئو سایت شما را دچار مشکل مینماید. از طرفی فلش سایت شما را تبلیغاتی نشان میدهد زیرا تصور اکثر کاربران از فایل های فلش ، بنر های تبلیغاتی میباشد. همچنین برای اینکه فایل های فلش پخش شوند نیاز به فلش پلیر میباشد که بسیاری از کاربران به آن دسترسی ندارند به همین دلیل سایت شما به صورت کامل نمایش داده نخواهد شد.

استفاده از تصاویر بهینه در قالب
یکی از اصلی ترین موضوعات طراحی قالب ، استفاده از تصاویر با کیفیت اما بهینه میباشد. امروزه گرافیک در وب سایت های مختلف نقش بسیار مهمی را ایفا میکند اما استفاده از هر تصویری به صرف گرافیک قابل توجه و بالای آن توصیه نمیشود زیرا برخی از تصاویر حجم زیادی داشته و باعث کاعش سرعت بارگذاری صفحات سایت میشود. میتوانید برای حل این مشکل از نرم افزارهای قدرتمندی مانند   XAT image optimizerاستفاده کرده و حجم تصاویر خود را بدون از دست دادن کیفیت ، کاهش دهید تا برای استفاده در قالب سایتتان مفید باشد.

خدمات طراحی سایت ارزان و طراحی وب سایت حرفه ای با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت توسط شرکت طراحی سایت ایفانت برای اولین بار در ایران ارائه می شود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید