hidden

 

ثبت سفارش طراحی سایت چرا ایفانت قابل اعتماد است چرا ایفانت ؟ نمونه کارهای طراحی سایت قیمت و هزینه طراحی سایت

 

 

روش های ایجاد محتوای جدید

روش های ایجاد محتوای جدید , تولید محتوا

متاسفانه امروزه اکثر وب سایت ها به ویژه وب سایت های تازه کار به جای تولید محتوای جدید اقدام به کپی برداری از مطالب سایت های دیگر میکنند. بسیاری از این افراد نمیدانند که چگونه میتوانند محتوای جدید و اختصاصی خود را ایجاد و منتشر نمایند ، برخی دیگر نیز به تصور اینکه تولید محتوای جدید کاری سخت و نشدنی است اقدام به کپی برداری از سایر سایتها می نمایند. ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که در سایت گوگل درحال جستجوی یک مقاله خاص باشید اما در چندین سایت مختلف که از نتایج گوگل باز کرده اید ، مطالبی یکسان و بدون ذره ای تغییرات مشاهده کنید ! حتی در بسیاری از موارد ممکن است به دنبال دانلود یک مقاله باشید و لینک آن در سایت اولی که بازدید کرده اید دچار مشکل باشد ، احتمال زیادی وجود دارد که همین لینک دقیقا در سایت های دیگر نیز کپی شده باشد ، در نتیجه شما به این راحتی ها نمیتوانید مقاله مد نظر خود را بیابید زیرا عموما یک لینک بارها و بارها در سایت های مختلف کپی شده و این لینک در تمامی سایت ها دچار مشکل میباشد. در این مطلب قصد داریم روش های ایجاد محتوای جدید و اختصاصی برای خودتان را به شما آموزش دهیم.

تولید مقالات جدید یا ترجمه شده
اگر فکر خود را از کپی کردن محتوای تهیه شده توسط دیگران دور کرده و به فکر ایجاد محتوای جدید باشید ، میتوانید از طریق ترجمه مقالات روز دنیا به زبان انگلیسی یا ... ، نقد و بررسی نظرات مربوط به مقالات موجود در اینترنت ، خواندن مقالات سایت های دگیر و بازنویسی آنها به همراه تصحیح خطاهای فنی و نگارشی احتمالی ،و ایجاد مطلب های جدید و جنجالی در زمینه کاریتان اقدام به تولید محتوای جدید کرده و گوگل را وادار به امتیازدهی به مطالب نوشته شده توسط خودتان نمائید.

انجام مصاحبه های حرفه ای
مصاحبه یکی از موضوعات مورد علاقه کاربران می باشد و تجربیات نشان داده است که همیشه از مصاحبات استقبال خوبی می شود. مصاحبه با افراد موفق میتواند یکی از راه های ایجاد محتوای جدید باشد. میتوانید مصاحبه های خود را به دو روش انجام دهید :

مصاحبه های صوتی یا ویدئویی
مصاحبه های متنی ( با کمک گرفتن از نرم افزارهایی مانند یاهوو مسنجر ، ایمیل و ... )
در ایران مصاحبه های ویدئویی از علاقه مندان بیشتری برخودار است به همین دلیل میتوانید با نمایش مصاحبه های ویدئوی مخاطبان زیادی را به سایت خود علاقه مند کنید و آنها را تبدیل به مخاطبان دائمی خود کنید..سایت اشتراک ویدئو آپارات با رتبه 19 ایران یکی از پربازدید کننده ترین سایت های فارسی میباشد و نشان گر رشد ویدیو در اینترنت کشورمان می باشد. بد نیست بدانید لینک هایی که از شبکه های اشتراک ویدیو مثل یوتوب یا آپارت به سایت شما می آید بسیار با ارزش بوده و کمک شایانی به بالا رفتن اعتبار یک سایت نزد گوگل می کند. برای ایجاد ویدئو میتوانید از دو روش استفاده نمائید :
استفاده از دوربین و ضبط تصاویر
استفاده از نرم افزارهایی مثلcaptivate برای ضبط تصاویر از روی صفحه نمایش

تهیه دوربین و عکاسی آنلاین
با یک دوربین ساده یا یک گوشی همراه به راحتی می توانید محتوای منحصر فردی برای سایت خود تولید کنید مثلا اگر در زمینه آرایشگری و گریم فعالیت می کنید می توانید از مدل های مختلف با کسب اجازه عکس بگیرید و در سایت خودمنتشر کنید، این دوربین را باید همه جا با خود همراه داشته باشید و عکس های متفاوتی در روز تهیه کنید.

تولید کتابچه الکترونیکی
میتوانید با نوشتن یک کتابچه الکترونیکی قدرتمند ، کاربران زیادی را به سایت خود سرازیر نمایید زیرا کاربران همواره به دنبال کسب اطلاعات جدید میباشند. اگر توانایی نوشتن یک کتاب جدید را ندارید می توانید با مطالعه چند کتاب خلاصه ای از آن ها تهیه کنید و به صورت یک کتابچه الکترونیکی در بیاورید ، به یاد داشته باشید که ذکر منبع اصلی این کتاب ها کاربران را به سایت شما بسیار خوشبین خواهد نمود.

تولید محتوای کوتاه اما مفید
گوگل به تازگی اعلام کرده است که مقاله های کوتاه حتی کمتر از 300 کلمه هم می تواند در رتبه بندی یک سایت موثر باشد، شما با یک مقاله کوتاه می توانید به گوگل خود را اثبات کنید، فقط کافیست که از کلمات و جملاتی استفاده کنید که گوگل متوجه شود که مقاله شما مرتبط با سایت شما و کلمات کلیدی باشد.

خدمات طراحی سایت ارزان و طراحی وب سایت حرفه ای با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت توسط شرکت طراحی سایت ایفانت برای اولین بار در ایران ارائه می شود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید